Barwy Natury w nowej odsłonie

06 lipca 2012

sniezka_mini

Śnieżka Barwy Natury Teflon® surface protector – linia farb emulsyjnych inspirowanych odcieniami otaczającej nas przyrody, zyskała nową szatę graficzną.

     Design nowej odsłony Barw Natury jest atrakcyjny i funkcjonalny, a także bardziej przejrzysty, dzięki czemu farby łatwiej znaleźć na sklepowych półkach.
     Nowoczesna i atrakcyjna szata graficzna opakowań podkreśla źródła inspiracji dla Barw Natury i doskonale wpisuje się w nowy system identyfikacji wizualnej marki Śnieżka. Dzięki temu, opakowania Barw Natury zdecydowanie wyróżniają się wśród innych produktów.
Naszym celem było zwiększenie atrakcyjności szaty graficznej Barw Natury i jednocześnie wprowadzenie rozwiązań, które ułatwią odnalezienie konsumentom pożądanego koloru – tłumaczy Łukasz Dobrowolski, Dyrektor ds. Marketingu  w Fabryce Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
Dokonaliśmy modyfikacji rozkładu barw  w poszczególnych liniach kolorystycznych, natomiast gama kolorów Barw Natury pozostała bez zmian. W efekcie otrzymaliśmy nowoczesne opakowanie, które stanowi odzwierciedlenie swojej zawartości – wysokiej jakości farby o niepowtarzalnej palecie barw
- dodaje Łukasz Dobrowolski. sniezka_art01
     Nowa odsłona Barw Natury to nie tylko wysokie walory estetyczne, ale i czytelny system, który zdecydowanie ułatwia poruszanie się po poszczególnych liniach kolorystycznych. Z przodu opakowania znajduje się duża naklejka kolorystyczna z logo Teflon® surface protector – dodatkiem zastosowanym w farbach Barwy Natury, pozwalająca na szybkie odnalezienie pożądanej barwy produktu. Tło opakowania wskazuje bezpośrednio na inspiracje wykorzystywane przy tworzeniu kolekcji, podkreślając związek marki z naturą. Z tyłu opakowania umieszczono zaś piktogram prezentujący najważniejsze atrybuty produktu. Wszystkie te elementy tworzą funkcjonalny i spójny system wizualny.
     W nowej odsłonie Barwy Natury podzielone zostały na 6 grup kolorystycznych: odcienie bieli, spokojne beże i brązy, rozgrzewające żółcie, romantyczne czerwienie, kojące zielenie, fiolety i wrzosy. Pierwsze kolory emulsji w nowych opakowaniach trafiły do sprzedaży 19 czerwca 2012 roku.

 

Źródło: RedPen

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.