Drzwi Centurion wykończone eko-skórą

04 lipca 2012

Centurion_logo

W dbałości o klienta ceniącego sobie ekskluzywne dodatki do wnętrz, firma Centurion oferuje eleganckie drzwi w kolorze głębokiej czerni lub pięknego grafitu w których wykorzystano połączenie  oklein i  eko-skóry.

     Panele drzwi pokryte ekologiczną skórą wprowadzają do wnętrz ekstrawagancki charakter. Centurion_drzwi_artIdealne rozwiązanie do minimalistycznych, awangardowych oraz klasycznych wnętrz. Drzwi posiadające elementy wykończone eko-skórą wykonane są w nowoczesnej technologii RAMA SOFT tzn. rama skrzydła wykonana jest z klejonki drewnianej, krawędzie skrzydła drzwiowego są delikatnie zaokrąglone a łączenie okleiny niewidoczne.
Więcej informacji na http://www.centurion.com.pl/

 

 

Źródło: Bandera

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.