Drzwi Centurion wykończone eko-skórą

04 lipca 2012

Centurion_logo

W dbałości o klienta ceniącego sobie ekskluzywne dodatki do wnętrz, firma Centurion oferuje eleganckie drzwi w kolorze głębokiej czerni lub pięknego grafitu w których wykorzystano połączenie  oklein i  eko-skóry.

     Panele drzwi pokryte ekologiczną skórą wprowadzają do wnętrz ekstrawagancki charakter. Centurion_drzwi_artIdealne rozwiązanie do minimalistycznych, awangardowych oraz klasycznych wnętrz. Drzwi posiadające elementy wykończone eko-skórą wykonane są w nowoczesnej technologii RAMA SOFT tzn. rama skrzydła wykonana jest z klejonki drewnianej, krawędzie skrzydła drzwiowego są delikatnie zaokrąglone a łączenie okleiny niewidoczne.
Więcej informacji na http://www.centurion.com.pl/

 

 

Źródło: Bandera

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.