Drzwi Centurion wykończone eko-skórą

04 lipca 2012

Centurion_logo

W dbałości o klienta ceniącego sobie ekskluzywne dodatki do wnętrz, firma Centurion oferuje eleganckie drzwi w kolorze głębokiej czerni lub pięknego grafitu w których wykorzystano połączenie  oklein i  eko-skóry.

     Panele drzwi pokryte ekologiczną skórą wprowadzają do wnętrz ekstrawagancki charakter. Centurion_drzwi_artIdealne rozwiązanie do minimalistycznych, awangardowych oraz klasycznych wnętrz. Drzwi posiadające elementy wykończone eko-skórą wykonane są w nowoczesnej technologii RAMA SOFT tzn. rama skrzydła wykonana jest z klejonki drewnianej, krawędzie skrzydła drzwiowego są delikatnie zaokrąglone a łączenie okleiny niewidoczne.
Więcej informacji na http://www.centurion.com.pl/

 

 

Źródło: Bandera

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.