Szybko, łatwo i solidnie

01 marca 2012

fot_1_Acryl_Putz_Light

     Żyjemy coraz szybciej. Potrzebujemy gotowych produktów wysokiej jakości, które szybko i skutecznie zaspokoją nasze potrzeby. Co zrobić, kiedy na ścianie, tuż przed malowaniem pojawi się rysa, a czasu na naprawę mamy bardzo mało? Na polskim rynku pojawiła się zupełna nowość – ultranowoczesna masa naprawcza Acryl-Putz Light.

     Masa szpachlowa Acryl Putz Light dzięki szybkiemu schnięciu zapewnia ekspresowe prace naprawcze. Dlatego jest szczególnie polecana   masa szpachlowa Acryl Putz Light, dzięki szybkiemu schnięciu zapewnia ekspresowe prace naprawcze. Dlatego jest szczególnie polecana do wypełniania wszelakich rys, ubytków i pęknięć, wymagających bardzo szybkiej naprawy. Można je malować już po dwóch godzinach od nałożenia.

     Doskonała przyczepność sprawia, że masa nadaje się do stosowania na różnego rodzaju podłożach: gipsowych, cementowych, betonowych, drewnianych, płytach gipsowo – kartonowych czy styropianie. Superlekka masa naprawcza Acryl Putz Light jest produkowana na bazie ultralekkich wypełniaczy - wykazuje maksymalną zdolność wypełniania przy minimalnym ciężarze właściwym. To odpowiedni produkt także do wyrównywania powierzchni drewna przed malowaniem.

     Produkt jest gotowy do użycia, łatwo się nakłada i szlifuje, wykazuje doskonałą elastyczność i, co bardzo ważne, nie pęka nawet przy grubych warstwach. Dzięki temu może być nakładany w dowolnej grubości na pęknięcia, dziury, szczeliny i rysy. Nadaje się zarówno do stosowania wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Zapewnia śnieżnobiałe wykończenie i natychmiastowy, zadowalający efekt. Przydatny wszędzie tam, gdzie potrzebna jest szybka i skuteczna pomoc.

Źródło: redpen.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.