Tylö - poczuj orzeźwienie

21 lutego 2012
2

     Relaks dla ciała i duszy? Najlepiej hawajska plaża albo kąpiel w saunie. Ale prawdziwej, pachnącej drewnem, wygodnej, bezpiecznej higienicznej i estetycznej. Takie właśnie są sauny Tylö, które pozwalają na relaks duszy i ciała.

  5   Ciepłe powietrze otwiera pory skóry, pozwala jej oczyścić się i nawilżyć. Sprawia, że krew zaczyna krążyć szybciej. Przynosi odświeżenie i orzeźwienie. Działa jak zastrzyk energi. Oryginalna sauna lub łaźnia parowa Tylö to jeden z najlepszych upominków jakie możesz zafundować sobie, rodzinie lub Twoim gościom. Znak Tylö to gwarancja najlepszego wyboru: niezawodność techniczna, komfort użytkowania i dobre wzornictwo. Firma od ponad 50 lat dostarcza sauny, łaźnie parowe, piece i wszelkie akcesoria do saun.

     Dlatego każdy szczegół produktów Tylö jest dopracowany do perfekcji. Zaufaj Skandynawom, którzy tradycję korzystania z sauny mają we krwi. Oni najczęściej wybierają Tylö.

Źródło: MW ART
 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.