Tylö - poczuj orzeźwienie

21 lutego 2012
2

     Relaks dla ciała i duszy? Najlepiej hawajska plaża albo kąpiel w saunie. Ale prawdziwej, pachnącej drewnem, wygodnej, bezpiecznej higienicznej i estetycznej. Takie właśnie są sauny Tylö, które pozwalają na relaks duszy i ciała.

  5   Ciepłe powietrze otwiera pory skóry, pozwala jej oczyścić się i nawilżyć. Sprawia, że krew zaczyna krążyć szybciej. Przynosi odświeżenie i orzeźwienie. Działa jak zastrzyk energi. Oryginalna sauna lub łaźnia parowa Tylö to jeden z najlepszych upominków jakie możesz zafundować sobie, rodzinie lub Twoim gościom. Znak Tylö to gwarancja najlepszego wyboru: niezawodność techniczna, komfort użytkowania i dobre wzornictwo. Firma od ponad 50 lat dostarcza sauny, łaźnie parowe, piece i wszelkie akcesoria do saun.

     Dlatego każdy szczegół produktów Tylö jest dopracowany do perfekcji. Zaufaj Skandynawom, którzy tradycję korzystania z sauny mają we krwi. Oni najczęściej wybierają Tylö.

Źródło: MW ART
 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.