Tylö - poczuj orzeźwienie

21 lutego 2012
2

     Relaks dla ciała i duszy? Najlepiej hawajska plaża albo kąpiel w saunie. Ale prawdziwej, pachnącej drewnem, wygodnej, bezpiecznej higienicznej i estetycznej. Takie właśnie są sauny Tylö, które pozwalają na relaks duszy i ciała.

  5   Ciepłe powietrze otwiera pory skóry, pozwala jej oczyścić się i nawilżyć. Sprawia, że krew zaczyna krążyć szybciej. Przynosi odświeżenie i orzeźwienie. Działa jak zastrzyk energi. Oryginalna sauna lub łaźnia parowa Tylö to jeden z najlepszych upominków jakie możesz zafundować sobie, rodzinie lub Twoim gościom. Znak Tylö to gwarancja najlepszego wyboru: niezawodność techniczna, komfort użytkowania i dobre wzornictwo. Firma od ponad 50 lat dostarcza sauny, łaźnie parowe, piece i wszelkie akcesoria do saun.

     Dlatego każdy szczegół produktów Tylö jest dopracowany do perfekcji. Zaufaj Skandynawom, którzy tradycję korzystania z sauny mają we krwi. Oni najczęściej wybierają Tylö.

Źródło: MW ART
 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.