SILVA ECO VILLE

20 czerwca 2017

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

W ofercie 129 komfortowych mieszkań, od kawalerek po 5-pokojowe, wyposażonych w komórki lokatorskie i miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. Odległość od centrum miasta Poznania oraz bliskość terenów nadwarciańskich pozwalają odpocząć od zgiełku miasta. Hala garażowa została zaprojektowana tak, aby sprowadzić ruch kołowy w podziemia. Całości dopełnia ekologiczny plac zabaw dla najmłodszych oraz stojaki na rowery. Inwestycja SILVA realizuje ideę social living. Poprzez udostępnienie mieszkańcom licznych przestrzeni działań wspólnotowych, ułatwia realizację twórczych pasji w sąsiedzkim gronie. Oldschoolowe piłkarzyki czy też mecz siatkówki na ekranie? Radosne gotowanie czy kreatywne warsztaty z dziećmi? Wspólne działania i inicjatywy podnoszą jakość życia. DOM-EKO. Naturalnie.Termin oddania inwestycji: październik 2017 r. Od 21.06.2017r. promocja: LETNIA WYPRZEDAŻ MIE-SZKAŃ. Szczegóły na stronie dewelopera oraz w Biurze Sprzedaży Mieszkań, ul. Kaliska 22A w Poznaniu.

 

Nowa inwestycja Polanka kameralna to niewielka inwestycja: 40 mieszkań 2- i 3-pokojowych oraz 2 apartamenty: 4- i 5-pokojowe, położone na ostatniej kondygnacji. mieszkania posiadają funkcjonalne układy pomieszczeń, ustawne pokoje oraz duże balkony lub przestronne tarasy. W hali garażowej znajdzie się miejsce na garaże pełniące również funkcje komórek lokatorskich. Do dyspozycji najmłodszych oddany zostanie ekologiczny plac zabaw, a dla miłośników rowerów - praktyczne stojaki.owa inwestycja Polanka kameralna to miejsce idealne dla osób ceniących sobie bliskość udogodnień́ miasta. Przy inwestycji deweloper zadbał o komfort mieszkańców, wykorzystując naturalne materiały budowlane. Ostatnia kondygnacja to przestronne apartamenty w technologii szkieletu drewnianego z wykorzystaniem naturalnych i ekologicznych materiałów budowlanych i izolacyjnych, w tym włókna drzewnego. Każdy z apartamentów wyposażony zostanie w rekuperator, zapewniający wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła. Powstały we wnętrzach wyjątkowy mikroklimat ochroni mieszkańców przed utratą ciepła w zimie i upałem w lecie. DOM-EKO. Naturalnie.Termin oddania inwestycji: czerwiec 2018 r.

źródło: DOM-EKO

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.