Akcja Deweloperzy Dzieciom

23 grudnia 2015

dzieci

21 grudnia na Termach Maltańskim odbył się finał akcji Deweloperzy Dzieciom. Organizowany przez Mission Public Relations event skupił niemal 50 wychowanków domów dziecka z Wielkopolski w Poznańskim Aquaparku. Spotkali się oni tam z Świętym Mikołajem i wzięli udział w licznych zabawach.

Cała zabawa okazała się być bardzo ciekawym i pozytywnym doświadczeniem dla wszystkich zgromadzonych. Z samego rana Termy Maltańskie wypełniły się młodzieżą, która brała udział m.in. w wodnych animacjach. Następnie Święty Mikołaj i jego Śnieżynki rozdały dzieciom upominki. Na zakończenie zgromadzeni organizatorzy, beneficjenci, darczyńcy i oczywiście wychowankowie Domów Dziecka zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Niespodzianką było podziękowanie darczyńcom, które przygotowały z własnej inicjatywy dzieci.

W akcji Deweloperzy Dzieciom wzięło udział 14 deweloperów, w tym Agrobex, Atrium Grunwald, Chronos Development, Constructa Plus, Ekonbud-Fadom, Łowiccy, Monday Development, Proxin Ogrody oraz Skaland.

Źródło: dopoznania.pl
Zdjęcie: Mission Public Relations

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.