Akcja Deweloperzy Dzieciom

23 grudnia 2015

dzieci

21 grudnia na Termach Maltańskim odbył się finał akcji Deweloperzy Dzieciom. Organizowany przez Mission Public Relations event skupił niemal 50 wychowanków domów dziecka z Wielkopolski w Poznańskim Aquaparku. Spotkali się oni tam z Świętym Mikołajem i wzięli udział w licznych zabawach.

Cała zabawa okazała się być bardzo ciekawym i pozytywnym doświadczeniem dla wszystkich zgromadzonych. Z samego rana Termy Maltańskie wypełniły się młodzieżą, która brała udział m.in. w wodnych animacjach. Następnie Święty Mikołaj i jego Śnieżynki rozdały dzieciom upominki. Na zakończenie zgromadzeni organizatorzy, beneficjenci, darczyńcy i oczywiście wychowankowie Domów Dziecka zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie. Niespodzianką było podziękowanie darczyńcom, które przygotowały z własnej inicjatywy dzieci.

W akcji Deweloperzy Dzieciom wzięło udział 14 deweloperów, w tym Agrobex, Atrium Grunwald, Chronos Development, Constructa Plus, Ekonbud-Fadom, Łowiccy, Monday Development, Proxin Ogrody oraz Skaland.

Źródło: dopoznania.pl
Zdjęcie: Mission Public Relations

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.