Willa nad strumykiem

14 listopada 2015

tyniecka poznan tub

Willa nad Strumykiem w Poznaniu przy ul. Tynieckiej to nowa inwestycja spółki AT Inwest. Przyciąga ona potencjalnych klientów nie tylko nazwą, ale także dogodną lokalizacją oraz ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi.

 

W budynku znajdują się 4-pokojowe mieszkania o metrażu 93,4 m². Do użytku mieszkańców zostaną również oddane garaże wolnostojące oraz ogrody. Deweloper zakłada także możliwość adaptacji poddaszy. W trosce o komfort mieszkańców budynek posiada podwójne ściany, a w nowych „M” wydzielono strefy dzienne oraz intymne. W ofercie znajdują się mieszkania dostępne w ramach programu MdM.

Zielone tereny wokół obiektu, delikatny szum pobliskiego strumyka – lokalizacja inwestycji spełnia oczekiwania wszystkich wielbicieli przyrody. Willa nad Strumykiem to idealna przystań dla każdego, kto nie chce rezygnować z kontaktu z naturą, a jednocześnie szuka lokum w niedalekiej odległości od centrum miasta. W pobliżu obiektu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, z kolei zaledwie 1 km od terenu inwestycji działa centrum handlowe. Bliskość placówek edukacyjnych zapewni dzieciom łatwy i szybki dojazd do szkół.

Źródło: AT Inwest

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.