Reduta Nowe Podolany - kolejny budynek gotowy

10 lutego 2015

Reduta Nowe Podolany Budynek nr 3tubZielonogórski deweloper PB EKONBUD-FADOM poinformował, że przystąpił do sprzedaży trzeciego już budynku w inwestycji Reduta Nowe Podolany. Będzie się on składal z 67 mieszkań o powierzchni od 34 do 89 mkw. Znajdą się tam zarówno kawalerki jak i lokale 2,3, i 4 pokojowe.

Na ostatniej kondygnacji zostaną usytuowane 2 mieszkania o pow ok. 70 m2 z przepięknymi, przestronnymi tarasami o pow. ok. 40m2 i 50 m2. Cena mieszkań w budynku nr 3, będzie kształtowała się w następujących przedziałach cenowych: 5450 zł brutto/mkw - partery, 5650 zł brutto/mkw piętra. Cena mieszkań z tarasami na V kondygnacji - 6000 zł brutto/mkw. Budynek podobnie jak dwa poprzednie, zostanie wyposażony w windy, miejsca postojowe w hali garażowej oraz pomieszczenia gospodarcze. Termin zakończenia budowy 28.02.2015 r.

Źródło: PB EKONBUD-FADOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.