Reduta Nowe Podolany - kolejny budynek gotowy

10 lutego 2015

Reduta Nowe Podolany Budynek nr 3tubZielonogórski deweloper PB EKONBUD-FADOM poinformował, że przystąpił do sprzedaży trzeciego już budynku w inwestycji Reduta Nowe Podolany. Będzie się on składal z 67 mieszkań o powierzchni od 34 do 89 mkw. Znajdą się tam zarówno kawalerki jak i lokale 2,3, i 4 pokojowe.

Na ostatniej kondygnacji zostaną usytuowane 2 mieszkania o pow ok. 70 m2 z przepięknymi, przestronnymi tarasami o pow. ok. 40m2 i 50 m2. Cena mieszkań w budynku nr 3, będzie kształtowała się w następujących przedziałach cenowych: 5450 zł brutto/mkw - partery, 5650 zł brutto/mkw piętra. Cena mieszkań z tarasami na V kondygnacji - 6000 zł brutto/mkw. Budynek podobnie jak dwa poprzednie, zostanie wyposażony w windy, miejsca postojowe w hali garażowej oraz pomieszczenia gospodarcze. Termin zakończenia budowy 28.02.2015 r.

Źródło: PB EKONBUD-FADOM

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.