„Tarnowskie Lwy” dla Budmaru

05 lutego 2015

Tarnowskie-Lwy-054Spotkania noworoczne w Tarnowie Podgórnym mają już długą tradycję. Od pewnego czasu podczas tych uroczystości wręczane są statuetki Tarnowski Lew. Władze gminy chcą w ten sposób uhonorować tych, którzy w szczególny sposób angażują się w rozwój gminy i budowanie jej pozytywnego wizerunku.

 

W tym roku statuetkę otrzymali Państwo Mariola i Paweł Judkowiakowie - właściciele firmy Budmar, niezwykle zaangażowani w działalność Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców oraz uczestniczący w wielu lokalnych inicjatywach.

Tarnowskie-Lwy-033a

Państwo Mariola i Paweł Judkowiakowie, kontynuując rodzinne tradycje przedsiębiorcze, od 1990 roku prowadzą firmę – Budmar Centrum Klinkieru i Dachówek w Baranowie. Kierując założonym przez siebie przedsiębiorstwem wielokrotnie udowodnili posiadanie doskonałej intuicji biznesowej. Wyróżniają ich mądre decyzje menadżerskie, skuteczne wykorzystywanie szans rynkowych oraz trafne definiowanie kierunków rozwoju. Mały zakład, zajmujący się sprzedażą cementu i materiałów okołobudowlanych, przekształcili w lidera na rynku wyrobów klinkierowych i dachówek. Rozwijając współpracę z najlepszymi producentami gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów. Stale podnosząc stosowane w firmie standardy zapewniają profesjonalną obsługę każdego klienta.

Odnosząc sukcesy biznesowe chętnie angażują się w projekty społeczne. Od lat pomagają lokalnym grupom i stowarzyszeniom. Wspierają organizację gminnych wydarzeń. Kierując dużą firmą pozostają osobami ciepłymi i otwartymi, wyczulonymi na potrzeby innych.

Źródło: Nasz Głos Poznański
Zdjęcia: Krzysztof Ratajczak i Sławomir Lechna

 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.