„Tarnowskie Lwy” dla Budmaru

05 lutego 2015

Tarnowskie-Lwy-054Spotkania noworoczne w Tarnowie Podgórnym mają już długą tradycję. Od pewnego czasu podczas tych uroczystości wręczane są statuetki Tarnowski Lew. Władze gminy chcą w ten sposób uhonorować tych, którzy w szczególny sposób angażują się w rozwój gminy i budowanie jej pozytywnego wizerunku.

 

W tym roku statuetkę otrzymali Państwo Mariola i Paweł Judkowiakowie - właściciele firmy Budmar, niezwykle zaangażowani w działalność Tarnowskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców oraz uczestniczący w wielu lokalnych inicjatywach.

Tarnowskie-Lwy-033a

Państwo Mariola i Paweł Judkowiakowie, kontynuując rodzinne tradycje przedsiębiorcze, od 1990 roku prowadzą firmę – Budmar Centrum Klinkieru i Dachówek w Baranowie. Kierując założonym przez siebie przedsiębiorstwem wielokrotnie udowodnili posiadanie doskonałej intuicji biznesowej. Wyróżniają ich mądre decyzje menadżerskie, skuteczne wykorzystywanie szans rynkowych oraz trafne definiowanie kierunków rozwoju. Mały zakład, zajmujący się sprzedażą cementu i materiałów okołobudowlanych, przekształcili w lidera na rynku wyrobów klinkierowych i dachówek. Rozwijając współpracę z najlepszymi producentami gwarantują najwyższą jakość oferowanych produktów. Stale podnosząc stosowane w firmie standardy zapewniają profesjonalną obsługę każdego klienta.

Odnosząc sukcesy biznesowe chętnie angażują się w projekty społeczne. Od lat pomagają lokalnym grupom i stowarzyszeniom. Wspierają organizację gminnych wydarzeń. Kierując dużą firmą pozostają osobami ciepłymi i otwartymi, wyczulonymi na potrzeby innych.

Źródło: Nasz Głos Poznański
Zdjęcia: Krzysztof Ratajczak i Sławomir Lechna

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.