Red Park - II etap na Dębcu

03 lutego 2015

redparkRED - Real Estate Development poinformował o rozpoczęciu następnego etapu budowy osiedla Red Park na Dębcu.  W ramach II etapu zostanie wzniesiony 13-piętrowy budynek, w którym powstanie 135 mieszkań o zróżnicowanym metrażu i układzie pomieszczeń.

W W ofercie znajdują się kawalerki oraz lokale 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 34,7 mkw do 98 mkw. Zwolennicy dużych przestrzeni mogą skorzystać z opcji łączenia mieszkań. Do ogromnych zalet inwestycji zalicza się możliwość wyboru pomiędzy oddzielną kuchnią a aneksem. Każde mieszkanie posiada dodatkową przestrzeń w postaci balkonu, tarasu lub ogródka (kondygnacja parterowa). Dla osób, które chcą żyć w przyjemnej, estetycznej przestrzeni, a nie mają czasu czy pomysłu na aranżację swojego „M”, przygotowano ofertę wykończenia pod klucz.

Ruszyła już przedsprzedaż nowych lokali, w której inwestor proponuje klientom pakiet startowy:

  • program 10:90 (10% płacisz teraz, 90% przy odbiorze mieszkania)
  • program MIESZKANIE DLA MŁODYCH! (35 mieszkań w ofercie!)
  • WYKOŃCZENIE GRATIS (dla 6 mieszkań w programie MdM)
  • PROJEKT W CENIE! (program dla 8 mieszkań – bezpłatny projekt aranżacji wnętrz dostosowany do indywidualnych potrzeb)

Przewidywane zakończenie budowy: zima 2016 roku.

Źródło: Red Park 

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.