VI etap Słonecznych Tarasów prawie zakończony

23 stycznia 2015

sloneczneVIW styczniu 2015 roku spółka Twoje M wydaje w posiadanie klientom mieszkania z zespołu budynków N z VI etapu budowy osiedla Słoneczne Tarasy w Plewiskach. Jest to o trzy miesiące wcześniej niż planowano. Natomiast pozostałe mieszkania z VI etapu tj. Zespół budynków P, są już na ukończeniu i na pewno będą wydawany w posiadanie przed terminem.

 

VI etap Słonecznych Tarasów to łącznie 16 mieszkań, w tym parterowe o powierzchni 50 mkw. z ogrodem oraz dwupoziomowe znajdujące się na piętrze budynku o metrażu 74 mkw. z przestronnymi tarasami. Ceny za mieszkania są bardzo atrakcyjne co przekłada się na zainteresowanie klientów. Ponad to wszystkie mieszkania, które znajdują się na osiedlu Słoneczne Tarasy kwalifikują się w ramy programu MdM.

Podpoznańska lokalizacja jest jednym z najszybciej rozwijających się terenów w regionie. Zaletą powstającego osiedla jest dobre położenie komunikacyjne oraz konkurencyjne dla Poznania ceny za mkw. Jednocześnie poznański deweloper zapowiada, że nie zamierza zwalniać z pracami na budowach. Do września 2015 r. zostaną ukończone wszystkie etapy osiedla Słoneczne Tarasy I.

Źródło: Twoje M

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.