VI etap Słonecznych Tarasów prawie zakończony

23 stycznia 2015

sloneczneVIW styczniu 2015 roku spółka Twoje M wydaje w posiadanie klientom mieszkania z zespołu budynków N z VI etapu budowy osiedla Słoneczne Tarasy w Plewiskach. Jest to o trzy miesiące wcześniej niż planowano. Natomiast pozostałe mieszkania z VI etapu tj. Zespół budynków P, są już na ukończeniu i na pewno będą wydawany w posiadanie przed terminem.

 

VI etap Słonecznych Tarasów to łącznie 16 mieszkań, w tym parterowe o powierzchni 50 mkw. z ogrodem oraz dwupoziomowe znajdujące się na piętrze budynku o metrażu 74 mkw. z przestronnymi tarasami. Ceny za mieszkania są bardzo atrakcyjne co przekłada się na zainteresowanie klientów. Ponad to wszystkie mieszkania, które znajdują się na osiedlu Słoneczne Tarasy kwalifikują się w ramy programu MdM.

Podpoznańska lokalizacja jest jednym z najszybciej rozwijających się terenów w regionie. Zaletą powstającego osiedla jest dobre położenie komunikacyjne oraz konkurencyjne dla Poznania ceny za mkw. Jednocześnie poznański deweloper zapowiada, że nie zamierza zwalniać z pracami na budowach. Do września 2015 r. zostaną ukończone wszystkie etapy osiedla Słoneczne Tarasy I.

Źródło: Twoje M

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.