VI etap Słonecznych Tarasów prawie zakończony

23 stycznia 2015

sloneczneVIW styczniu 2015 roku spółka Twoje M wydaje w posiadanie klientom mieszkania z zespołu budynków N z VI etapu budowy osiedla Słoneczne Tarasy w Plewiskach. Jest to o trzy miesiące wcześniej niż planowano. Natomiast pozostałe mieszkania z VI etapu tj. Zespół budynków P, są już na ukończeniu i na pewno będą wydawany w posiadanie przed terminem.

 

VI etap Słonecznych Tarasów to łącznie 16 mieszkań, w tym parterowe o powierzchni 50 mkw. z ogrodem oraz dwupoziomowe znajdujące się na piętrze budynku o metrażu 74 mkw. z przestronnymi tarasami. Ceny za mieszkania są bardzo atrakcyjne co przekłada się na zainteresowanie klientów. Ponad to wszystkie mieszkania, które znajdują się na osiedlu Słoneczne Tarasy kwalifikują się w ramy programu MdM.

Podpoznańska lokalizacja jest jednym z najszybciej rozwijających się terenów w regionie. Zaletą powstającego osiedla jest dobre położenie komunikacyjne oraz konkurencyjne dla Poznania ceny za mkw. Jednocześnie poznański deweloper zapowiada, że nie zamierza zwalniać z pracami na budowach. Do września 2015 r. zostaną ukończone wszystkie etapy osiedla Słoneczne Tarasy I.

Źródło: Twoje M

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.