Promocja Family House - kup mieszkanie jeszcze w grudniu!

10 grudnia 2014

family house promocja tubTylko do końca roku 5% wkładu własnego! Sprawdź promocje w Family House i kup mieszkanie jeszcze w grudniu!

Grudzień kojarzy się głównie z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku jest to jednak ostatni moment, w którym aby otrzymać kredyt na zakup mieszkania będziemy potrzebować tylko 5% wkładu własnego.

Od stycznia 2015 r. zgodnie z zaleceniami Komisji Nadzoru Finansowego kwota wkładu własnego wzrośnie do 10% wartości mieszkania. Warto więc, żeby osoby, które planują zakup nieruchomości zdecydowały się na ten krok jeszcze w grudniu.

Na ten okres specjalną ofertę przygotował poznański deweloper Family House.

W sprzedaży są ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru realizowane w ramach inwestycji os. Leśne IV etap III w podpoznańskich Czapurach. Właśnie na ich zakup można otrzymać największy rabat! I tak od 3 do 22 grudnia 2014 r. 3 pokojowe mieszkania o powierzchni 50 m² kosztuje 184 000 zł a 4 pokojowe o powierzchni 63 m² 199 000 zł. Najbardziej atrakcyjna promocja dotyczy lokali o powierzchni 68 m² z ogrodem. Za takie mieszkanie zapłacimy 225 0000 zł lub 255 000 zł w zależności od wielkości ogrodu.

family house promocjaW ramach promocji dla klientów zainteresowanych mieszkaniami na os. Leśnym w Czapurach w drugiej części budowanego etapu, który gotowy będzie w lipcu 2015 r. przewidziano rabaty w wysokości 7000 zł!

Spółka pamięta także o zainteresowanych zakupem nowych mieszkań w Poznaniu. Przy ul. Czeremchowej w Poznaniu deweloper Family House realizuje inwestycję Koralik. Są to nowe, komfortowe mieszkania w atrakcyjnej cenie. W chwili obecnej w sprzedaży pozostało jeszcze 14 wolnych lokali 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 38 m² do 67 m².

Rezerwujący mieszkanie w KORALIKU do 22 grudnia 2014 r. za miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej zapłacimy 9900 zł.

Więcej o promocji na www.familyhouse.pl

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.