Promocja Family House - kup mieszkanie jeszcze w grudniu!

10 grudnia 2014

family house promocja tubTylko do końca roku 5% wkładu własnego! Sprawdź promocje w Family House i kup mieszkanie jeszcze w grudniu!

Grudzień kojarzy się głównie z przygotowaniami do Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku jest to jednak ostatni moment, w którym aby otrzymać kredyt na zakup mieszkania będziemy potrzebować tylko 5% wkładu własnego.

Od stycznia 2015 r. zgodnie z zaleceniami Komisji Nadzoru Finansowego kwota wkładu własnego wzrośnie do 10% wartości mieszkania. Warto więc, żeby osoby, które planują zakup nieruchomości zdecydowały się na ten krok jeszcze w grudniu.

Na ten okres specjalną ofertę przygotował poznański deweloper Family House.

W sprzedaży są ostatnie wolne mieszkania gotowe do odbioru realizowane w ramach inwestycji os. Leśne IV etap III w podpoznańskich Czapurach. Właśnie na ich zakup można otrzymać największy rabat! I tak od 3 do 22 grudnia 2014 r. 3 pokojowe mieszkania o powierzchni 50 m² kosztuje 184 000 zł a 4 pokojowe o powierzchni 63 m² 199 000 zł. Najbardziej atrakcyjna promocja dotyczy lokali o powierzchni 68 m² z ogrodem. Za takie mieszkanie zapłacimy 225 0000 zł lub 255 000 zł w zależności od wielkości ogrodu.

family house promocjaW ramach promocji dla klientów zainteresowanych mieszkaniami na os. Leśnym w Czapurach w drugiej części budowanego etapu, który gotowy będzie w lipcu 2015 r. przewidziano rabaty w wysokości 7000 zł!

Spółka pamięta także o zainteresowanych zakupem nowych mieszkań w Poznaniu. Przy ul. Czeremchowej w Poznaniu deweloper Family House realizuje inwestycję Koralik. Są to nowe, komfortowe mieszkania w atrakcyjnej cenie. W chwili obecnej w sprzedaży pozostało jeszcze 14 wolnych lokali 2 i 3 pokojowych o powierzchni od 38 m² do 67 m².

Rezerwujący mieszkanie w KORALIKU do 22 grudnia 2014 r. za miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej zapłacimy 9900 zł.

Więcej o promocji na www.familyhouse.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.