Wielkomiejski styl życia

25 września 2014

at tubNowoczesna architektura, mieszkania w centrum, współczesne udogodnienia to cenione dziś elementy stylu życie. Poznaniacy chcą mieszkać wielkomiejsko. Przywiązani do swojego miasta, pragną by to podążało za światowymi trendami. Kompleksy budził brak wysokościowców w ścisłym centrum, ale to się zmienia. Niedawno zadebiutowała nowa oferta Atanera – obiekt mieszkalno-biurowy przy ul. Towarowej 37. 

Po sukcesie poprzednich inwestycji w tej lokalizacji, deweloper przedstawił projekt i wizualizacje 17-kondygnacyjnego budynku. To najwyższy możliwy poziom w tej lokalizacji. Dolna część obiektu będzie miała przeznaczenie biurowo-usługowe, a w części wysokiej na 12 piętrach będzie 120 mieszkań o metrażu od 35m2. Powstaną dobrze naświetlone, dzięki przestronnym oknom, lokale z balkonami i widokiem na miasto. Położenie przy ulicy Towarowej łączy bycie w sercu miasta z pozostawaniem na uboczu. Lokalizacja ma tu ścisłe znaczenie – żyjąc jednocześnie globalnie i lokalnie, chcemy mieć łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych umożliwiających wyjazd z miasta oraz dworców PKP i PKS oraz możliwość pieszego poruszania się po centrum. W 5 minut dojdziemy do Starego Browaru, MTP oraz na Stare Miasto. Kina, sklepy, restauracje, kluby, kawiarnie oraz niezwykle popularne ostatnio w Poznaniu, lodziarnie na wyciągnięcie ręki.

Mieszkanie w sercu miasta pozwala korzystać z miejskiej kultury, bez konieczności dojazdów. Prowadząc intensywny styl życia, wolimy zaoszczędzić czas na ulubione zajęcia. W nowoczesnych inwestycjach problemu nie stanowi również parkowanie w centrum – przy ul. Towarowej 37 do dyspozycji mieszkańców będzie podziemna hala garażowa. Dodatkowym udogodnieniem, podnoszącym komfort i bezpieczeństwo, będzie hol z recepcją. Takie mieszkanie ma stanowić oazę w centrum miasta, miejsce gdzie można odpocząć po intensywnym dniu, ale z którego wszędzie jest blisko. Dla spragnionych zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park im. K. Marcinkowskiego. Oferta Atanera to dobry wybór dla spragnionych wielkomiejskiego życia i wzbudziła duże zainteresowanie na rynku. Nic zaskakuje, więc fakt, że większość mieszkań została zarezerwowana, choć przewidziany koniec budowy to kwiecień 2017 r.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.