Wielkomiejski styl życia

25 września 2014

at tubNowoczesna architektura, mieszkania w centrum, współczesne udogodnienia to cenione dziś elementy stylu życie. Poznaniacy chcą mieszkać wielkomiejsko. Przywiązani do swojego miasta, pragną by to podążało za światowymi trendami. Kompleksy budził brak wysokościowców w ścisłym centrum, ale to się zmienia. Niedawno zadebiutowała nowa oferta Atanera – obiekt mieszkalno-biurowy przy ul. Towarowej 37. 

Po sukcesie poprzednich inwestycji w tej lokalizacji, deweloper przedstawił projekt i wizualizacje 17-kondygnacyjnego budynku. To najwyższy możliwy poziom w tej lokalizacji. Dolna część obiektu będzie miała przeznaczenie biurowo-usługowe, a w części wysokiej na 12 piętrach będzie 120 mieszkań o metrażu od 35m2. Powstaną dobrze naświetlone, dzięki przestronnym oknom, lokale z balkonami i widokiem na miasto. Położenie przy ulicy Towarowej łączy bycie w sercu miasta z pozostawaniem na uboczu. Lokalizacja ma tu ścisłe znaczenie – żyjąc jednocześnie globalnie i lokalnie, chcemy mieć łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych umożliwiających wyjazd z miasta oraz dworców PKP i PKS oraz możliwość pieszego poruszania się po centrum. W 5 minut dojdziemy do Starego Browaru, MTP oraz na Stare Miasto. Kina, sklepy, restauracje, kluby, kawiarnie oraz niezwykle popularne ostatnio w Poznaniu, lodziarnie na wyciągnięcie ręki.

Mieszkanie w sercu miasta pozwala korzystać z miejskiej kultury, bez konieczności dojazdów. Prowadząc intensywny styl życia, wolimy zaoszczędzić czas na ulubione zajęcia. W nowoczesnych inwestycjach problemu nie stanowi również parkowanie w centrum – przy ul. Towarowej 37 do dyspozycji mieszkańców będzie podziemna hala garażowa. Dodatkowym udogodnieniem, podnoszącym komfort i bezpieczeństwo, będzie hol z recepcją. Takie mieszkanie ma stanowić oazę w centrum miasta, miejsce gdzie można odpocząć po intensywnym dniu, ale z którego wszędzie jest blisko. Dla spragnionych zieleni, w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park im. K. Marcinkowskiego. Oferta Atanera to dobry wybór dla spragnionych wielkomiejskiego życia i wzbudziła duże zainteresowanie na rynku. Nic zaskakuje, więc fakt, że większość mieszkań została zarezerwowana, choć przewidziany koniec budowy to kwiecień 2017 r.

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.