W Family House mieszkanie z ogrodem już za 225 000 zł!

18 września 2014

3DV744 01PS tubW ofercie specjalnej spółka Family House prezentuje 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 68 m2 z ogrodem na Osiedlu Leśnym w Czapurach w cenie 225 000 zł! Mieszkania będą gotowe do odbioru już w grudniu 2014 r.!

Cena 225 000 zł obowiązuje od 16 do 26 września i dotyczy mieszkań w zabudowie szeregowej usytuowanych na I piętrze. Do każdego z prezentowanych lokali przynależy ogród o powierzchni ok. 30 m2.
Standard wykończenia wszystkich mieszkań na Osiedlu Leśnym obejmuje: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne na oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe i zewnętrzne granitowe, całość instalacji oraz automatyczną bramę garażową.

Klienci spółki mogą również skorzystać z możliwości szerokiego wyboru opcji dodatkowych i zmian w układzie mieszkań.
Aby uzyskać więcej informacji wystarczy zadzwonić pod numer 503 038 578 odwiedzić Biura Sprzedaży Family House na ul. Półwiejskiej 28/5 w Poznaniu.
Więcej informacji na www.familyhouse.pl

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.