W Family House mieszkanie z ogrodem już za 225 000 zł!

18 września 2014

3DV744 01PS tubW ofercie specjalnej spółka Family House prezentuje 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 68 m2 z ogrodem na Osiedlu Leśnym w Czapurach w cenie 225 000 zł! Mieszkania będą gotowe do odbioru już w grudniu 2014 r.!

Cena 225 000 zł obowiązuje od 16 do 26 września i dotyczy mieszkań w zabudowie szeregowej usytuowanych na I piętrze. Do każdego z prezentowanych lokali przynależy ogród o powierzchni ok. 30 m2.
Standard wykończenia wszystkich mieszkań na Osiedlu Leśnym obejmuje: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne na oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe i zewnętrzne granitowe, całość instalacji oraz automatyczną bramę garażową.

Klienci spółki mogą również skorzystać z możliwości szerokiego wyboru opcji dodatkowych i zmian w układzie mieszkań.
Aby uzyskać więcej informacji wystarczy zadzwonić pod numer 503 038 578 odwiedzić Biura Sprzedaży Family House na ul. Półwiejskiej 28/5 w Poznaniu.
Więcej informacji na www.familyhouse.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.