W Family House mieszkanie z ogrodem już za 225 000 zł!

18 września 2014

3DV744 01PS tubW ofercie specjalnej spółka Family House prezentuje 4-pokojowe mieszkania o powierzchni 68 m2 z ogrodem na Osiedlu Leśnym w Czapurach w cenie 225 000 zł! Mieszkania będą gotowe do odbioru już w grudniu 2014 r.!

Cena 225 000 zł obowiązuje od 16 do 26 września i dotyczy mieszkań w zabudowie szeregowej usytuowanych na I piętrze. Do każdego z prezentowanych lokali przynależy ogród o powierzchni ok. 30 m2.
Standard wykończenia wszystkich mieszkań na Osiedlu Leśnym obejmuje: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne na oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe i zewnętrzne granitowe, całość instalacji oraz automatyczną bramę garażową.

Klienci spółki mogą również skorzystać z możliwości szerokiego wyboru opcji dodatkowych i zmian w układzie mieszkań.
Aby uzyskać więcej informacji wystarczy zadzwonić pod numer 503 038 578 odwiedzić Biura Sprzedaży Family House na ul. Półwiejskiej 28/5 w Poznaniu.
Więcej informacji na www.familyhouse.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.