Nowa inwestycja Atanera na Targach Mieszkań i Domów

18 września 2014

towarowa 2 tubPoczątek września w Poznaniu to nie tylko powrót do szkoły, ale i kolejna edycja targów Domów i Mieszkań. Odwiedzający MTP mieli okazję zapoznać się z ofertą wielu deweloperów i pośredników nieruchomości w jednym miejscu. Ta cykliczna impreza staje się coraz popularniejsza i niektórzy wystawcy przygotowują na tą okazję specjalne atrakcje.

BPPoznański deweloper, firma Ataner, wybrał targi na miejsce ogłoszenia swojej najnowszej inwestycji. O tym, że na działce przy Towarowej ma powstać wysokościowiec mówiono już od pewnego czasu, jednakże oficjalna informacja pojawiła się dopiero na Targach. Ujawniono wszystkie szczegóły oferty, można było obejrzeć makiety i wizualizacje. Budynek ma mieć 17 kondygnacji, a mieszkania duże okna i balkony, z których rozpościerać będzie się widok na całe miasto. Problem ze znalezieniem miejsca parkingowego w centrum rozwiąże podziemna hala garażowa. Jak przystało na elegancki wysokościowiec, w obiekcie znajdzie się również hol z recepcją. Deweloper zdecydował się powierzyć projekt inwestycji, po raz kolejny, Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o. Położenie, przy ul. Towarowej 37 da łatwe skomunikowanie dzięki bliskości dworców PKP i PKS oraz głównych arterii miasta oraz możliwość pieszego poruszania się po centrum. Oferta spotkała się ze sporym zainteresowaniem i zarezerwowano już pierwsze lokale. 

Będzie to kolejna inwestycja Atanera w tej lokalizacji. Dzięki nowoczesnej architekturze centrum Poznania nabiera bardziej wielkomiejskiego charakteru, a na naszych oczach dawne zaplecze centrum przeobraża się w modny adres.

Źródło: Ataner Sp z o.o.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.