Z bonem targowym taniej nawet o 20 000 zł!

04 września 2014

osiedle leśne duze zdjecieW najbliższy weekend tj. 6 -7 września 2014 r. odbędą się długo oczekiwane Wielkopolskie Targi Mieszkań i Domów organizowane przez nowyadres.pl
W wydarzeniu weźmie również udział spółka Family House, która jak zwykle z tej okazji przygotowała dla swoich klientów wyjątkową ofertę.

Na naszych klientów czekają premiery, promocje i oferty specjalne, a przede wszystkim informacje z pierwszej ręki dotyczące inwestycji Family House – mówi Izabella Łukomska – Pyżalska – prezes spółki – przygotowaliśmy także niespodziankę - bony targowe, które będą uprawniały do rabatów w wysokości 5000 zł, 10 000 zł i 20 000 zł na mieszkania na os. Leśnym w Czapurach.
Z przygotowanym przez Family House bonem targowym zakup 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m² na osiedlu Leśnym w Czapurach to koszt 170 000 zł netto. Marzenie o 68 metrowym mieszkaniu z 4 pokojami i z ogrodem spełnić można już za 221 000 zł netto.

W ofercie Family House pojawią się również domy szeregowe z ogrodem. Jest to innowacyjny i nowoczesny projekt, który z pewnością spodoba się rodzinom szukającym własnych czterech kątów. Na parterze domu o łącznej powierzchni ok. 63 m² znajdzie się salon z aneksem kuchennym oraz wc, natomiast na piętrze dwa pokoje i łazienka. Dodatkowo do segmentów skrajnych przynależał będzie garaż o powierzchni ok. 20 m². Ceny domów szeregowych rozpoczynają się od 245 000 zł!

Dla osób, które zdecydują się na rezerwację mieszkania w inwestycji Koralik w Poznaniu w terminie od 8 do 22 września przygotowano ofertę specjalną z miejscem postojowym w hali garażowej gratis!
W budynku wielorodzinnym, w którym znajduje się łącznie 77 mieszkań ponad 60 % z nich ma już swoich właścicieli. W chwili obecnej dostępne są jeszcze mieszkania 2 i 3 pokojowe o metrażu od 38 do 68 m kw. Zakup 2 pokojowego lokalu, który ma 38 m² to koszt 171 000 zł netto. 3 pokojowy o powierzchni 67 m² kosztuje 321 000 zł netto. Cena poszczególnych mieszkań kształtuje się już od 3860 zł netto m kw w programie Mieszkanie dla Młodych

Więcej szczegółów będzie można poznać podczas trwających w najbliższy weekend Wielkopolskich Targów Mieszkań i Domów na stoisku Family House nr D1 lub na www.familyhouse.pl

Autor: KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.