Najnowsza inwestycja od Atanera.

03 września 2014

towarowa 2 tubPowstanie elegancki wysokościowiec w samym centrum Poznania. Poznański deweloper z ponad 20-letnim doświadczeniem – Ataner Sp z o. o. – ma zaszczyt przedstawić swoją najnowszą inwestycję. Przy ul. Towarowej 37 powstanie wielofunkcyjny budynek.

W parterze znajdą się usługi, następne 4 kondygnacje to biura, a w części wysokiej na 12 kondygnacjach będzie 120 mieszkań o metrażu od 35m². Największym atutem mieszkań z dużymi balkonami będzie widok na miasto i położenie w ścisłym centrum.BP

Ta luksusowa i nowoczesna inwestycja położona jest 5 minut pieszo do Starego Rynku, MTP, kin oraz centów handlowych. Lokalizacja przy ul. Towarowej zapewnia świetne skomunikowanie, zarówno z pozostałymi dzielnicami Poznania, jak i dalszymi destynacjami, dzięki sąsiedztwu głównych arterii komunikacyjnym oraz dworców PKP i PKS. Dodatkową atrakcją jest położenie przy Parku Karola Marcinkowskiego. To obecnie dynamicznie rozwijająca się okolica, która zmienia charakter tej części miasta. Dawne zaplecze towarowe przeobraża się, dzięki nowoczesnej architekturze, w prestiżowy adres.

Komfortowe mieszkania i eleganckie biura będą dobrze naświetlone dzięki dużym oknom z dyskretnymi balkonami i widokiem do pozazdroszczenia. Budynek wyposażony będzie w hol z recepcją, podziemną halę garażową i nadziemne segmenty usługowe. Obiekt został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich Sp. z o.o. Zakończenie budowy przewidziane jest na kwiecień 2017 r. Ze szczegółami oferty będzie można się zapoznać na Targach Mieszkań i Domów, odbywających się 6 i 7 września na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Źródło: Ataner sp. z o.o.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.