Poradnik - Inteligentny dom

15 lipca 2014

Wybór systemu to kwestia indywidualnych preferencji oraz oczekiwanych funkcjonalności. Jeden chce sterować za pomocą paneli naściennych, inny za pomocą tabletu z androidem. Jeszcze inny chce podarować własnej babci prosty pilot aby mogła bez wstawania z fotela podnieść temperaturę w pokoju, zgasić światło czy wysłać sygnał o pomoc.

W każdym przypadku jesteśmy w stanie zaproponować i pokazać kilka rozwiązań.  W naszym salonie można bezpośrednio porównać interfejsy i funkcjonalności oraz dobrać najlepszy system do posiadanego budżetu.

Wybór osprzętu

Inteligentny Dom to nie tylko wybór systemu, ale też całego osprzętu który temu towarzyszy. Aby móc skorzystać z dodatkowych funkcjonalności typu ściemnianie światła lub wielokrotne kliknięcia do sterowania scenami należy zamontować przyciski, czyli tzw. włączniki dzwonkowe.

Inne akcesoria

Wybór akcesoriów jest naprawdę szeroki i trzeba uważać aby nie kupić produktu niekompatybilnego z wybranym systemem. Do takich produktów należą m.in. liczniki zużycia mediów, kamery IP, videodomofony, elementy systemów alarmowych, a nawet puszki elektroinstalacyjne. W naszym salonie dowiesz się jaki osprzęt wybrać. Na życzenie klienta sprawdzimy dowolny, wskazany przez niego produkt pod kątem ewentualnej integracji z systemem Inteligentnego Domu.

Poradnik - Inteligentny dom

System Delta Dore 

Inteligentny Dom dla każdego

Obecnie na rynku dostępnych jest wiele systemów domotyki. Jednym z rozwiązań wartych uwagi jest francuski system DELTA DORE. Jest to jedyny w pełni bezprzewodowy system oferujący gwarancję 5 lat na każdy element. Szereg innowacyjnych rozwiązań i 40-letnia tradycja Delta Dore spowodowały, że jej wyroby są wyjątkowo proste w obsłudze i konfiguracji. Jego montaż nie wymaga remontu - moduły są instalowane pod włącznikami w tradycyjnej instalacji elektrycznej.

Intuicyjna i prosta obsługa

Delta Dore jest skierowany do osób szukających systemu maksymalnie prostego w obsłudze. Każdy, nawet osoba nie zaznajomiona z techniką bez problemu poradzi sobie z wysterowaniem ogrzewania, alarmu czy stworzeniem prostych scen świetlnych. Dzięki szerokiemu wyborowi akcesoriów takich jak termostaty naścienne, piloty lub bezprzewodowe przyciski każdy z domowników wybierze odpowiadający mu sposób komunikacji z inteligentnym domem.

Ile to kosztuje?

Przygodę z inteligentnym systemem Delta Dore można rozpocząć już od kilkuset złotych! Na początek w zupełności wystarczy pilot do rolet i oświetlenia, który potem możemy rozbudować o dodatkowe urządzenia typu panel naścienny, system alarmowy czy strefowe sterowanie ogrzewaniem.

 

 

 
Doradztwo - Projekty - Wykonawstwo

Posiadamy najszerszą ofertę systemów Inteligentnych Domów na rynku. Doradzimy i zaprojektujemy najbardziej optymalne rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb.

Kontakt:
tel. 603-404-404, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Salon pokazowy:
ul. Hetmańska 12, 60-253 Poznań

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.