Tylko do 26 czerwca mieszkania nawet 20 000 zł taniej!

24 czerwca 2014

Czapury os. lesne tubTrwają ostatnie dni promocji, którą Spółka Family House przygotowała dla swoich klientów.
Tylko do 26 czerwca mieszkania na osiedlu Leśnym w Czapurach można zakupić w specjalnej ofercie i zaoszczędzić nawet 20 000 zł.

Zaoszczędzone w ten sposób środki można wykorzystać na przykład na urządzenie mieszkania. Szczegółowe informacje o promocji dostępne są na stronie internetowej dewelopera www.familyhouse.pl.
W ofercie są między innymi mieszkania 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 dostępne już od 162000 zł netto, natomiast 4 pokojowe mieszkania z ogrodem zakupić będzie można już od 222000 zł netto.

Miejscowość Czapury leży przy południowo-wschodniej granicy Poznania, w niewielkiej odległości od centrum, jednak już z dala od smogu i hałasu miasta. Osiedle Leśne usytuowane jest w sąsiedztwie lasów Nadleśnictwa Babki oraz rzeki Głuszynki. Otaczające je przyroda gwarantuje jakże potrzebną ciszę i spokój. Na osiedlu znajduje się plac zabaw, budowane jest również przedszkole. Dużym atutem jest szybki i łatwy dojazd do centrum Poznania.

Spółka Family House przygotowała także specjalną ofertę dla klientów zainteresowanych zakupem mieszkań w Poznaniu. Obecnie realizowana jest inwestycja na poznańskim Dębcu – przy ul. Czeremchowej powstaje KORALIK. Rezerwując mieszkanie w KORALIKU do 26 czerwca miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej otrzymuje się gratis. Dodatkowo dla gotówkowych klientów przy wpłacie 90% wartości mieszkania Family House przygotowało rabat w wysokości 10 000 zł na urządzenie mieszkania. KORALIK jest bardzo dobrym miejscem do zamieszkania dla rodzin z dzieckiem. W pobliżu znajduje się przedszkole oraz szkoła podstawowa. Blisko jest również przychodnia lekarska, sklep Netto, centrum handlowe Panorama oraz pętla tramwajowa. To wszystko w połączeniu z pięknem okolicznych terenów zielonych sprawia, że ulica Czeremchowa staje się obecnie jedną z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Poznaniu.

KORALIK

Warto zwrócić uwagę, że inwestycja spółki zlokalizowana w Poznaniu spełnia wymogi rządowego Programu Mieszkanie dla Młodych, bowiem cena m2 rozpoczyna się już od 3680 zł netto. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku os. Leśnego IV etap III w Czapurach, gdzie ceny za metr kwadratowy rozpoczynają się już od 2500 zł netto.

Źródło: Family House 

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.