Innowacyjne podejście do sprzedaży nieruchomości kluczem do sukcesu

17 czerwca 2014

osa tubW obliczu przesycenia rynku nieruchomości ofertami, z których większość z nich podobna jest jedna do drugiej, zainteresowanemu zakupem domu, działki, czy mieszkania, coraz trudniej znaleźć ofertę spełniającą jego oczekiwania. Słabej jakości, źle wykonane zdjęcia, nieodpowiednia aranżacja wnętrza, czy nawet tak trywialne błędy jak niewysprzątany bałagan na fotografowanych pomieszczeniach, czy działkach, nie zachęcają w jakikolwiek sposób do zwrócenia uwagi na ofertę i skutkują bardzo długim, przeciągającym się procesem sprzedażowym.

Zarówno kupujący, jak i sprzedający często unikają współpracy z agencjami nieruchomości, ponieważ obawiają się ponoszenia kosztów prowizji.

Istnieje nie do końca znajdujący odzwierciedlenie w rzeczywistości stereotyp, iż biura pobierają prowizje za nic. To nieprawda. Współpraca z nowoczesnym, prowadzonym przez doświadczonych specjalistów biurem nieruchomości pomoże nie tylko zaoszczędzić nam czas, ale przede wszystkim pieniądze. Pozwoli również uniknąć wielu zmartwień i kłopotów związanych z osobistą sprzedażą nieruchomości. Działania dobrej agencji nie ograniczają się tylko do zamieszczenia ogłoszenia w Internecie, ale opierają się na rozbudowanej, przemyślanej strategii marketingowej. Takim biurem jest biuro Osa Nieruchomości, które wprowadzając na rynek innowacyjne i nowoczesne techniki sprzedażowe, korzysta z wielu zaawansowanych narzędzi komunikacji reklamowej, aby jak najefektywniej docierać z ofertami do ściśle określonego klienta. Przekłada się to na najwyższą skuteczność, a w efekcie oszczędza czas, pieniądze i bezcenne nerwy klientów powierzających swoją posiadłość biurze.

Osa Nieruchomości oferuje między innymi:
- profesjonalną wycenę nieruchomości.
- indywidualny plan marketingowy dla każdej nieruchomości: Określenie potencjalnej grupy docelowej, sprecyzowanie oraz dobór najskuteczniejszych narzędzi i nośników reklamowych niezbędnych do efektywnej komunikacji marketingowej z potencjalnym klientem.
- bogaty wachlarz usług marketingowych: reklamy prasowe, kolportaż ulotek, spoty reklamowe (telebimy, Internet), prezentacje filmowe, reklamy mobilne na samochodach, reklamy na nośnikach stacjonarnych: banery, billboardy, tablice ogłoszeniowe.
- działania reklamowe na imprezach typu: targi, wystawy, imprezy kulturalno sportowe, festyny, pikniki itp.
- Organizowanie „Open House”, tzw. „Drzwi otwartych” nieruchomości na sprzedaż

Osa Nieruchomości specjalizuje się również w Home Stagingu – usłudze mającej na celu podniesienie wartości nieruchomości, zarówno dla sprzedającego, jak i kupującego.

Aktualnie firma organizuje „Open House”, czyli prezentację unikalnego domu na sprzedaż w Luboniu. Jest to wydarzenie wyjątkowe, bardzo rzadko spotykane na skalę całego kraju. Prezentację nieruchomości promuje film stworzony specjalnie na tę okazję, który wywołał lawinę pozytywnych komentarzy w Internecie, zarówno ze strony specjalistów z branży nieruchomości, jak i zwykłych użytkowników. Obecną ofertę oraz aktualnie organizowane wydarzenia biura Osa Nieruchomości można zobaczyć na stronie www.osanieruchomosci.pl, oraz www.facebook.pl/OsaBiuro.

KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.