Górczyn bogatszy o nowe mieszkania

27 maja 2014

topaz tubKolejne klucze przekazane klientom - Topaz zyskał nowych mieszkańców. Spółka Family House zakończyła inwestycję, która na poznańskim Górczynie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
Klienci Family House otrzymali klucze do swoich nowych mieszkań w inwestycji TOPAZ.

Budynek powstał przy skrzyżowaniu ulicy Bosej z ulicą Myśliwską, w dzielnicy Górczyn w Poznaniu. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Lokalizacja w pobliżu pętli tramwajowej i autobusowej oraz CH Panorama – jest dogodnym miejscem na codzienne zakupy. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest bliskość szkoły podstawowej w sąsiedztwie budynku

„Spółka od początku swego istnienia stawia na wysoką jakość i szybkość działania, które w połączeniu z niską, atrakcyjną ceną dają znakomite efekty sprzedażowe. Dlatego kolejna nasza inwestycja Topaz cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Cieszę się, że tak wiele osób kolejny raz zaufało Family House i się nie zawiodło” – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska Prezes Spółki Family House.

TOPAZ to sześciopiętrowy budynek, w którym znajdują się 94 mieszkania, jedno-, dwu- lub trzypokojowe o powierzchni 22-54 m2. Budynek wyposażony został w windę przystosowaną do przewozu osób niepełnosprawnych. W podziemiach znajduje się również dwupoziomowy garaż.

Większość mieszkań posiada balkony lub tarasy. Przy realizacji inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiały, aby zapewnić mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. W ramach standardu deweloperskiego wyposażono każdy lokal w: drzwi wzmocnione, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych oraz dostęp do telefonu i Internetu. Inwestycja spełniała wymogi kredytu „Rodzina na swoim”.

Źródło: Family House

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.