Górczyn bogatszy o nowe mieszkania

27 maja 2014

topaz tubKolejne klucze przekazane klientom - Topaz zyskał nowych mieszkańców. Spółka Family House zakończyła inwestycję, która na poznańskim Górczynie cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
Klienci Family House otrzymali klucze do swoich nowych mieszkań w inwestycji TOPAZ.

Budynek powstał przy skrzyżowaniu ulicy Bosej z ulicą Myśliwską, w dzielnicy Górczyn w Poznaniu. Inwestycja jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Lokalizacja w pobliżu pętli tramwajowej i autobusowej oraz CH Panorama – jest dogodnym miejscem na codzienne zakupy. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest bliskość szkoły podstawowej w sąsiedztwie budynku

„Spółka od początku swego istnienia stawia na wysoką jakość i szybkość działania, które w połączeniu z niską, atrakcyjną ceną dają znakomite efekty sprzedażowe. Dlatego kolejna nasza inwestycja Topaz cieszyła się tak ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Cieszę się, że tak wiele osób kolejny raz zaufało Family House i się nie zawiodło” – mówi Izabella Łukomska-Pyżalska Prezes Spółki Family House.

TOPAZ to sześciopiętrowy budynek, w którym znajdują się 94 mieszkania, jedno-, dwu- lub trzypokojowe o powierzchni 22-54 m2. Budynek wyposażony został w windę przystosowaną do przewozu osób niepełnosprawnych. W podziemiach znajduje się również dwupoziomowy garaż.

Większość mieszkań posiada balkony lub tarasy. Przy realizacji inwestycji wykorzystano najwyższej jakości materiały, aby zapewnić mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. W ramach standardu deweloperskiego wyposażono każdy lokal w: drzwi wzmocnione, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe oraz całość instalacji elektrycznych, wyprowadzeń wodnych oraz dostęp do telefonu i Internetu. Inwestycja spełniała wymogi kredytu „Rodzina na swoim”.

Źródło: Family House

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.