Nowa propozycja Family House w Czapurach

26 maja 2014

wziualizacja 1 tubNajnowszy projekt spółki Family House zakłada budowę szeregowca, składającego się z ośmiu mieszkań - czterech na parterze i czterech na piętrze. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż z okien dostępnych lokali rozprzestrzenia się widok na okoliczną zieleń oraz rzeczkę Głuszynkę.

Family House proponuje zakup 3-pokojowych mieszkań o metrażu 52-54 m2 z oddzielną kuchnią.

Do każdego z oferowanych lokali przynależy także garaż oraz przestronne pomieszczenie gospodarcze. Mieszkania posiadają również dwa balkony - jeden przy pokoju dziennym, drugi przy sypialni.

W standardzie deweloperskim nieruchomości klienci otrzymają: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne w oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz bramę garażową automatyczną w przypadku mieszkań z garażem. W przyszłości na osiedlu powstanie infrastruktura w postaci podjazdów i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem. W niedalekim sąsiedztwie szeregowca znajduje się plac zabaw oraz powstaje przedszkole dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

wizualizacja 2

Atutem oferowanych mieszkań są konkurencyjne ceny - już od 218 tys. brutto. Zakończenie inwestycji planowane jest na marzec 2015 r.

Źródło: Family House

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.