Nowa propozycja Family House w Czapurach

26 maja 2014

wziualizacja 1 tubNajnowszy projekt spółki Family House zakłada budowę szeregowca, składającego się z ośmiu mieszkań - czterech na parterze i czterech na piętrze. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż z okien dostępnych lokali rozprzestrzenia się widok na okoliczną zieleń oraz rzeczkę Głuszynkę.

Family House proponuje zakup 3-pokojowych mieszkań o metrażu 52-54 m2 z oddzielną kuchnią.

Do każdego z oferowanych lokali przynależy także garaż oraz przestronne pomieszczenie gospodarcze. Mieszkania posiadają również dwa balkony - jeden przy pokoju dziennym, drugi przy sypialni.

W standardzie deweloperskim nieruchomości klienci otrzymają: drzwi wejściowe, rolety zewnętrzne w oknach, piec gazowy Junkers, grzejniki, parapety wewnętrzne marmurowe, zewnętrzne granitowe, instalacje oraz bramę garażową automatyczną w przypadku mieszkań z garażem. W przyszłości na osiedlu powstanie infrastruktura w postaci podjazdów i drogi z kostki brukowej – wraz z oświetleniem. W niedalekim sąsiedztwie szeregowca znajduje się plac zabaw oraz powstaje przedszkole dla najmłodszych mieszkańców osiedla.

wizualizacja 2

Atutem oferowanych mieszkań są konkurencyjne ceny - już od 218 tys. brutto. Zakończenie inwestycji planowane jest na marzec 2015 r.

Źródło: Family House

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.