Osiedle Wiklinowa Dolina

07 maja 2014

172 image tubNadeszła wiosna, a wraz z nią nowe ceny. Wiklinowa Dolina w Poznaniu zachwyca swym naturalnym pięknem. 

Inrea Sp. z o.o. rozpoczęła w Poznaniu nową inwestycję - Osiedle Wiklinowa Dolina, które jest zlokalizowane na pięknych, zielonych terenach Moraska przy końcu ulicy Naramowickiej.

Pierwsza inwestycja spółki była łakomym kąskiem dla młodych rodzin, chcących nabyć nieruchomość w programie „Rodzina na swoim” i okazała się strzałem w dziesiątkę. Tym razem Prezes Spółki Inrea - Renata Jabłońska zachęca do skorzystania z nowej oferty: „Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy bardzo zróżnicowaną ofertę. Metraże poszczególnych nieruchomości rozpoczynają się już od 74m2 – 97m2. Większość lokali można nabyć w nowym programie Mieszkanie dla Młodych, już od 315 000 PLN brutto

Deweloper realizuje kompleks mieszkaniowy, w skład którego wejdą domy jednorodzinne w zorganizowanej zabudowie. Do każdego lokalu został przypisany własny taras zatopiony w zieleni oraz miejsce parkingowe. Dostosowując metraż, zarówno poszczególnych budynków, jak i ogrodów, Inrea pragnie sprostać wymaganiom rynku. W związku z tym proponuje nieruchomości o podwyższonym standardzie deweloperskim, z pełną infrastrukturą, w znakomitym, zielonym zakątku Poznania. ”Nasza oferta wyróżnia się na rynku niepowtarzalnymi walorami. Proponowane nieruchomości oferowane są w cenie mieszkania, jednak funkcjonalna przestrzeń wnętrza łączy się z ogrodem. Wizualnie za sprawą dużych okien tarasowych ogród tworzy integralną przestrzeń salonu” dodaje architekt Dariusz Bobeńczyk.

Pierwsze budynki zostaną przekazane do użytku na koniec września 2014 roku. Wszystkie dostępne nieruchomości są bezczynszowe. Inwestor zachęca do zapoznania się z najnowszą ofertą sprzedaży. Najbardziej atrakcyjne nieruchomości pod względem architektury, jakości wykonania i przede wszystkim ceny uważamy za otwarte. Już teraz doceń swoje miasto od jego zielonej, ekologicznej strony.
Twoje M jest teraz na wyciągnięcie ręki…

Źródło: Inrea Sp. z o.o.

 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.