Osiedle Marcelin budzi się na wiosnę

16 kwietnia 2014

Osiedle Marcelin tubOgnisko blisko domu? Darmowa siłownia na osiedlu? Któż o tym nie marzy? 

Osoby, które szukają atrakcyjnej lokalizacji, blisko zieleni, ale też centrum, powinny sprawdzić mieszkania znajdujące się w ofercie Atanera.

Osiedle Marcelin to duży zespół mieszkaniowy na poznańskim Grunwaldzie, o bardzo ciekawych i zróżnicowanych wnętrzach – metraże wynoszą od 30 do 100 m kw. Swoje wymarzone cztery kąty znajdą nie tylko rodziny, ale i również osoby poszukujące czegoś mniejszego, czyli kawalerek. Budynki wyróżniają się ciekawą architekturą. Niewątpliwą zaletą osiedla jest centrum sportowe dostępne tylko dla mieszkańców- znajduje się tam siłownia, sala gimnastyczna, boisko oraz pokój zabaw dla dzieci. Nie wspominając o samej lokalizacji, która przyciąga amatorów miejskich rozrywek i malowniczych terenów najpopularniejszej dzielnicy Poznania - Grunwaldu.

ataner marc

Tuż obok osiedla Marcelin leży Lasek Marceliński, doskonałe miejsce na spacery czy wycieczki rowerowe w gronie najbliższych. W lasku jest też jeziorko i miejsce na ognisko. Rozpoczynający się właśnie wiosenny sezon to idealna okazja do takich outdoorowych spotkań. Obecnie Ataner rozpoczyna czwarty etap inwestycji. W sprzedaży jest jeszcze kilkanaście mieszkań z trzeciego etapu, do odbioru już w połowie tego roku.

Ataner proponuje funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim z balkonami i dużymi oknami, które sprawią, że każdy dzień (nie tylko wiosenny!) będzie jasny.

KupDOM 

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.