MS więcej niż OKNA prezentuje okna pasywne w Norymberdze

26 marca 2014

fot. MS wiecej niz OKNA wizaulizacja stoiska NorymbergaW dniach 26-29 marca 2014 roku Norymberga zamieni się w światową stolicę stolarki budowlanej. Podczas międzynarodowych targów Fensterbau Frontale swoje rozwiązania przedstawią tam przedstawiciele branży okien, drzwi i fasad z całego świata. Wśród wystawców obecna będzie polska firma MS więcej niż OKNA, która zaprezentuje nowoczesne okno do domów pasywnych MS evolution.

Udział w, cieszących się dużym uznaniem targach Fensterbau Frontale, to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi produktami i nowatorskimi rozwiązaniami z zakresu stolarki budowlanej. Dzięki bogatej ofercie międzynarodowych, renomowanych wystawców i porcji specjalistycznej wiedzy odnośnie komfortu, bezpieczeństwa i energooszczędności okien, drzwi i fasad, wydarzenie można określić mianem swoistego motoru innowacji branży.

Prezentowane na targach rozwiązania to produkty na miarę przyszłości i związanych z nią wyzwań. Jedną z kluczowych kwestii we współczesnym budownictwie jest ograniczenie strat ciepła. W ten trend znakomicie wpisuje się okno pasywne MS evolution, które zostanie zaprezentowane na stoisku MS więcej niż OKNA, firmy oferującej szeroką gamę rozwiązań z zakresu stolarki okiennej i drzwiowej. Okno posiada certyfikat prestiżowego Instytutu IFT Rosenheim i stanowi doskonały przykład połączenia aspektów estetycznych z najwyższymi parametrami energooszczędności. Dzięki temu, może być stosowane w niezwykle wymagającym budownictwie pasywnym.

Nowoczesne stoisko MS więcej niż OKNA będzie można znaleźć pod numerem 106 w hali 7 norymberskich targów. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ekspozycji i zapoznania się z rozwiązaniami, które stanowią przyszłość budownictwa.

Źródło: RedPen

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.