Osiedle Marcelin - czwarty etap już w sprzedaży

11 marca 2014

w2 wwW sercu poznańskiego Grunwaldu powstaje nowoczesne Osiedle Marcelin budowane przez Ataner. Składać się ono będzie z czterech monitorowanych części z portierniami ochrony oraz podziemnymi halami parkingowymi. W obecnie budowanym, czwartym etapie osiedla, znajdą się mieszkania o powierzchni od 31 m² (kawalerki) do 88 m² (czteropokojowe).

Zostaną oddane do użytku jesienią 2015r. Budynki będą wyróżniać się ciekawą i funkcjonalną architekturą i będą mieć 6 pięter. Wewnętrzna część każdego z osiedli przeznaczona zostanie tylko dla mieszkańców i zagospodarowana będzie małą architekturą, placami zabaw i krzewami ozdobnymi. 

Osiedle Marcelin to przyjazna przestrzeń dla mieszkańców:

  • przestronne mieszkania z balkonami
  • naturalnie oświetlone jasne kuchnie
  • światłowód i wideofon w mieszkaniu
  • podziemne parkingi
  • place zabaw i dużo zieleni na osiedlu
  • centralny plac z fontanną
  • centrum sportowe na osiedlu dla mieszkańców
  • dogodna lokalizacja wśród zieleni
  • bezpośrednie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego

jednego z najciekawszych miejsc wypoczynku w Poznaniu, którego atrakcją jest pięciokilometrowa ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza oraz tor rowerowy. Blisko centrum handlowe King Cross, szkoły, przedszkola, punkty usługowe.

w8 colorcorection ww


KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.