Osiedle Marcelin - czwarty etap już w sprzedaży

11 marca 2014

w2 wwW sercu poznańskiego Grunwaldu powstaje nowoczesne Osiedle Marcelin budowane przez Ataner. Składać się ono będzie z czterech monitorowanych części z portierniami ochrony oraz podziemnymi halami parkingowymi. W obecnie budowanym, czwartym etapie osiedla, znajdą się mieszkania o powierzchni od 31 m² (kawalerki) do 88 m² (czteropokojowe).

Zostaną oddane do użytku jesienią 2015r. Budynki będą wyróżniać się ciekawą i funkcjonalną architekturą i będą mieć 6 pięter. Wewnętrzna część każdego z osiedli przeznaczona zostanie tylko dla mieszkańców i zagospodarowana będzie małą architekturą, placami zabaw i krzewami ozdobnymi. 

Osiedle Marcelin to przyjazna przestrzeń dla mieszkańców:

  • przestronne mieszkania z balkonami
  • naturalnie oświetlone jasne kuchnie
  • światłowód i wideofon w mieszkaniu
  • podziemne parkingi
  • place zabaw i dużo zieleni na osiedlu
  • centralny plac z fontanną
  • centrum sportowe na osiedlu dla mieszkańców
  • dogodna lokalizacja wśród zieleni
  • bezpośrednie sąsiedztwo Lasku Marcelińskiego

jednego z najciekawszych miejsc wypoczynku w Poznaniu, którego atrakcją jest pięciokilometrowa ścieżka dydaktyczno-przyrodnicza oraz tor rowerowy. Blisko centrum handlowe King Cross, szkoły, przedszkola, punkty usługowe.

w8 colorcorection ww


KupDOM

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.