Wygraj zwrot czynszu

26 lutego 2014

Osiedle Marcelin2 tubMieszkasz w Atanerze? Chcesz wygrać zwrot miesięcznego czynszu? Nic prostszego! Weź udział w konkursie na profilu dewelopera na Facebooku: www.facebook.com/AtanerPoznan. Wystarczy wejść do aplikacji, a następnie zapraszać znajomych do głosowania na Ciebie.

 

Osoba, która zdobędzie największą ilość głosów, wygrywa zwrot czynszu.
Co więcej, na profilu firmy można poznać najnowsze trendy w designie oraz ciekawostki ze świata architektury. Ponadto obecni i przyszli sąsiedzi mogą wymienić się opiniami o tym, jak mieszka się na danym osiedlu czy wynająć mieszkanie, a także dowiedzieć się o licznych eventach, które organizuje deweloper.

Ataner realizuje obecnie dwie inwestycje: Osiedle Marcelin na poznańskim Grunwaldzie, tuż obok Lasku Marcelińskiego oraz budynek przy ul. Bóżniczej w centrum Poznania, 200 metrów od Starego Rynku.

Osiedle Marcelin2


Więcej na: www.ataner.pl

 

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.