Złote Ville 2014 dla trzech projektów Echo Investment

28 stycznia 2014

Hortus Apartments tub Hortus Apartments najlepszą inwestycją mieszkaniową w Polsce według jurorów konkursu Złote Ville 2014. Dom Pod Słowikiem najciekawszym projektem mieszkaniowym w Małopolsce, a Osiedle Jarzębinowe najlepszą inwestycją w województwie łódzkim.

 

Gala wręczenia Złotych Villi odbyła się 24 stycznia br. w Warszawie. Redakcja miesięcznika „Villa” po raz piąty zorganizowała konkurs na najlepsze inwestycje mieszkaniowe w Polsce. W skład jury weszli przedstawiciele redakcji i eksperci związani z architekturą, wzornictwem i projektowaniem.

Hortus Apartments powstaje przy ul. Piotra Borowego na Woli Justowskiej - najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. Inwestycja składa się z czterech, trzykondygnacyjnych budynków wyposażonych w windy i podziemne garaże. Klasyczna bryła każdego z nich została urozmaicona przestronnymi tarasami i balkonami. Usytuowanie budynków zapewnia widokowe otwarcie na Las Wolski, Kopiec Kościuszki i Kopiec Piłsudskiego. W każdym budynku zaprojektowano 10 apartamentów o powierzchniach od 60 do 135 mkw. Całość będzie ogrodzona, a nad dodatkowym bezpieczeństwem mieszkańców będzie czuwać całodobowa ochrona.

Dom Pod Słowikiem to już zrealizowany projekt apartamentowy zlokalizowany przy ul. Krasickiego 30 w krakowskim Starym Podgórzu. Składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. W „Domu pod słowikiem” dostępne były mieszkania o powierzchni od 38 do 96 mkw., wyposażone w balkony lub tarasy. Mieszkania na parterze dodatkowo posiadają ogródek. Każdy z budynków ma dwie klatki schodowe z windami i jest w całości dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane jest przy ul. Okopowej w Łodzi. Inwestycja składa się z dwóch 5-piętrowych budynków zaprojektowanych na wspólnej kondygnacji stanowiącej parking podziemny. Dziedziniec, starannie urządzona zieleń i bezpieczny plac zabaw - to elementy stanowiące dopełnienie funkcjonalności obiektu. Ogrodzenie osiedla zapewnia odpowiedni stopień bezpieczeństwa. W I etapie „Osiedla Jarzębinowego” powstało 120 mieszkań o powierzchni od 32 do 87 mkw. Każde posiada balkon, a na ostatnich piętrach dostępne są mieszkania z tarasami.

KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.