Ataner - Bóżnicza już w sprzedaży

20 listopada 2013

Boznicza Ataner tub 1Szukasz mieszkania w ciekawej lokalizacji, połączenia miejskiego rytmu i wyciszonego azylu? Wybierz nową inwestycję Atanera. To nowa jakość w nieco opuszczonej części Starego Miasta w Poznaniu. Nowoczesny obiekt powstanie u zbiegu Małych Garbar i ul. Bóżniczej. Znajdą się w nim mieszkania i biura.

Budynek położony tuż obok Starego Rynku zapewnia bliskość najważniejszych atrakcji kulturalnych, sklepów i zabytków miasta. Spacerem dojść można także nad Wartę, na Cytadelę oraz do Katedry. To historyczna część Poznania, w której łączą się wielowiekowe tradycje polskiej kultury.

W budynku znajdą się mieszkania o powierzchni od 42 m2 do 87 m2, od kawalerek do czteropokojowych, biura, a na parterze – sklepy. W mieszkaniach zaplanowano panoramiczne, szerokie okna, przez które widać centrum miasta. Różnorodność elewacji sprawia, że obiekt jest ciekawy i pozbawiony monotonii. Można już kupować lokale, szczegóły w biurze sprzedaży mieszkań Atanera, Delta, ul. Towarowa 35.
W holu budynku znajdzie się recepcja, obiekt będzie monitorowany i wyposażony w nowoczesne rozwiązania oraz podziemną halę garażową umożliwiającą wygodne parkowanie w centrum.
Obiekt został zaprojektowany w pracowni architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich. Zakończenie budowy przewidziane jest na 2015 r.

Funkcję mieszkalną zlokalizowano w długim pierzejowym skrzydle wzdłuż ul. Bóżniczej, natomiast funkcja biurowa została wydzielona i znajduje się na narożniku ul. Małe Garbary, stanowiąc architektoniczny, modernistyczny akcent w pełni przeszklonej fasady w formie rozedrganego ekranu ze szklanych tafli. Zachodnią pierzeję ul. Bóżniczej zakomponowano jako formę łagodną, spokojną fasadę z kamienia z silnie zaakcentowanym rytmem okien, zwieńczoną w pełni przeszklonym „belwederem" – wycofanym planem ostatniej kondygnacji. Budynek zatem stanowić będzie kompozycję dwóch form: horyzontalnego skrzydła mieszkalnego oraz dynamicznego, wertykalnego akcentu narożnikowego, przestrzeni biurowej. Architektura ma wyraz modernistyczny w części mieszkalnej nawiązujący podziałami, rytmami i doborem materiałów do polskiego modernizmu lat 20 i 30 XX wieku – mówi Stanisław Sipiński, autor projektu.

Bóżnicza to nowoczesny design i komfort w centrum Poznania. W budynku znajdą się funkcjonalne i jasne mieszkania oraz duże balkony. Obiekt położony jest w samym centrum miasta: 100 metrów od Starego Rynku, 200 metrów od Warty, 300 metrów od Cytadeli. Bóznicza to zatem biznes, rozrywka, kultura na wyciągnięcie ręki, a także dobra inwestycja pod wynajem. Coraz więcej osób, zwłaszcza młodych, pragnie mieszkać w centrum Poznania. Dowodem na to jest fakt jak szybko sprzedały się mieszkania w innym naszym budynku, przy ul. Towarowej. Obiekt będzie mieć sześć kondygnacji w części biurowej i siedem w części mieszkaniowej.

 Boznicza Ataner tub

Więcej na:
www.ataner.pl
www.facebook.com/AtanerPoznan

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.