Konkurs Galerii MM i Atanera

15 października 2013

Galeria MM z zewnatrz x tubZasady konkursu są proste – wystarczy zrobić zakupy za łączną kwotę 500 zł w sklepach w Galerii MM podczas trwania konkursu (od 8 października 2013 r. do 26 stycznia 2014 r.), a następnie zgłosić się wraz z paragonami za zakupy na stoisko w holu Galerii MM, gdzie otrzymamy kupon konkursowy, który należy wypełnić i wrzucić do urny.

Losowanie nagród odbędzie się 26 stycznia 2014 r.

Główną nagrodą jest funkcjonalne, nowoczesne, atrakcyjnie położone mieszkanie na Osiedlu Marcelin budowanym przez Ataner tuż obok Lasku Marcelińskiego. Czekają także nagrody dodatkowe - telewizory LCD oraz bony zakupowe.

Galeria MM to atrakcyjne zakupy w samym centrum Poznania. W położonej u zbiegu ulicy św. Marcin i al. Marcinkowskiego Galerii MM znajdziemy popularne sklepy, takie jak m.in. Lidl, Esotiq, Centro, Cubus czy Hebe oraz wiele restauracji i kawiarni, jak np. Starbucks, Konfitura czy Mount Blanc. W Galerii nie brakuje także punktów usługowych, miejsc rozrywki (MK Bowling) czy księgarni (Skład Kulturalny).

Osiedle Marcelin budowane przez Ataner położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego, u zbiegu ulic Marcelińskiej, Wałbrzyskiej i Swierzawskiej. To nowoczesne i funkcjonalne mieszkania z balkonami i jasnymi kuchniami. Na osiedlu znajduje się centrum sportowe dostępne tylko dla mieszkańców – jest tam sala gimnastyczna, sala do aerobiku oraz siłownia i kącik dla dzieci. Na parterach budynków są sklepy i punkty usługowe. W okolicy znajdują się szkoły, przedszkola, centrum handlowe King Cross.

Więcej na:
www.wygrajmieszkanie.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.