Ataner ukończył budowę budynku przy ul. Towarowej 41

15 października 2013

towarowa tubObiekt znajduje się w samym centrum Poznania. Bliskie sąsiedztwo Starego Browaru, Centrum Kultury Zamek czy Starego Rynku pozwoli na korzystanie z wielkomiejskich rozrywek. Tuż obok znajduje się także nowobudowany dworzec PKP i PKS.

Sąsiadujące z dworcem tereny od lat były zaniedbane, znajdowały się tam baraki i parkingi. Teraz świecić będą nowym blaskiem, gdyż w tej okolicy oprócz obiektu mieszkalnego mają powstać w przyszłości powierzchnie biurowe na wzór istniejącej już tutaj, wybudowanej także przez Ataner, Delty. – Towarowa 41 to jedna z ostatnich tak atrakcyjnych lokalizacji w centrum Poznania. Położona jest w sercu miasta, a zarazem tuż obok parku. To miejsce dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl, a zarazem potrzebują swego zacisznego miejsca– mówi Izabela Harendarz, kierownik biura sprzedaży mieszkań firmy Ataner.

Przeszklony budynek będzie się dobrze komponował z planowanymi w przyszłości nowoczesnymi biurowcami. W przestronnym holu znajduje się recepcja, całość wykończona jest najwyższej jakości materiałami, szkłem i drewnem. Na tyłach budynku znajduje się skwerek oraz plac zabaw dla dzieci dostępne tylko dla mieszkańców. Budynek położony jest tuż obok parku im. Karola Marcinkowskiego. Przyszli mieszkańcy nie muszą martwić się o hałas, który jest wszak domeną centrów dużych miast. Z okna widać nie tylko sąsiadujący park, ale całe centrum, a nawet jezioro Maltańskie. Widok będzie tym bardziej przyjemny, że obserwowany z dużych tarasów i przeszklonych mieszkań, bowiem w lokalach znajdują się panoramiczne okna.

Dzięki takim obiektom Poznań może być dumny ze swojej zabudowy i swobodnie może konkurować z innymi europejskimi miastami. Budynek został zaprojektowany w Pracowni Architektonicznej Ewy i Stanisława Sipińskich.

towarowa

Autor: Ataner

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.