Osiedle Herbowe Rogalin

11 października 2013

qu tubPoznański deweloper - Qubika Development właśnie przygotowuje teren po budowę Osiedla Herbowego, przy ulicy Prezydialnej w Rogalinie.

W otulinie Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, firma developerska Qubika Development buduje osiedle domów bliźniaczych w stylu angielskim. Na 32 działkach powstają piętrowe domy o powierzchni 128 m. kw. każdy. Architektonicznie domy zaprojektowane zostały tak, aby dla każdej rodziny zapewnić jak najlepsze warunki intymności i spokoju. Udało się to uzyskać poprzez tzw. „cofnięcie" segmentów względem siebie. Dodatkowym atutem są powierzchnie działek, na których budowane są domy, liczące od 350 do 500 m.kw.

Na parterze domu bliźniaczego urządziliśmy przestronny salon z kominkiem i dużymi oknami wychodzącymi bezpośrednio na ogród, połączoną z nim jadalnią, kuchnię ze spiżarnią, gabinet, łazienkę. Piętro domu zajmują 4 sypialnie, z których największa ma wyjście na balkon, oraz duża łazienka. Zieleń otaczającego osiedle Rogalińskiego Parku Krajobrazowego , widoczna z domu potęguje wrażenie bezpośredniego kontaktu z naturą.

Atrakcyjność nowopowstającego Osiedla Herbowego w Rogalinie, podnosi dostępność infrastruktury edukacyjnej. Na sąsiedniej ulicy znajdują się: przedszkole, sklepiki, szkoła, gimnazjum. Mieszkańcy oprócz otoczenia pięknej przyrody mają też dostęp do małych sklepików, kościoła, apteki, bankomatu, a w oddalonej o 3 km Mosinie, znajduje się bogato rozbudowana miejska inrastruktura.

Bezpieczeństwo dla zdrowia i życia zapewnia bliskość jednego z najlepszych szpitali wielospecjalistycznych, w Puszczykowie, odległym zaledwie o kilka kilometrów .

Rogalin jest też jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości w Wielkopolsce pod względem turystycznym. Niedaleki spacer rodzinny i znajdziemy się w przepięknym otoczeniu Rogalińskiego Zespołu Pałacowo-Parkowego, gdzie w otoczeniu rogalińskich dębów można podziwiać imponujące piękno architektury pałacu.

Dla rodzinnych wycieczek rowerowych oraz wszelkich rodzajów aktywności fizycznej, panują w okolicy Osiedla Herbowego idealne warunki – przypałacowy park rozciąga się na obszarze 27 ha, blisko jest tez do niezwykle zielonych nadwarciańskich terenów.

Q plan osiedla

Źródło: Qubika Development

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.