Osiedle Herbowe Rogalin

11 października 2013

qu tubPoznański deweloper - Qubika Development właśnie przygotowuje teren po budowę Osiedla Herbowego, przy ulicy Prezydialnej w Rogalinie.

W otulinie Rogalińskiego Parku Krajobrazowego, firma developerska Qubika Development buduje osiedle domów bliźniaczych w stylu angielskim. Na 32 działkach powstają piętrowe domy o powierzchni 128 m. kw. każdy. Architektonicznie domy zaprojektowane zostały tak, aby dla każdej rodziny zapewnić jak najlepsze warunki intymności i spokoju. Udało się to uzyskać poprzez tzw. „cofnięcie" segmentów względem siebie. Dodatkowym atutem są powierzchnie działek, na których budowane są domy, liczące od 350 do 500 m.kw.

Na parterze domu bliźniaczego urządziliśmy przestronny salon z kominkiem i dużymi oknami wychodzącymi bezpośrednio na ogród, połączoną z nim jadalnią, kuchnię ze spiżarnią, gabinet, łazienkę. Piętro domu zajmują 4 sypialnie, z których największa ma wyjście na balkon, oraz duża łazienka. Zieleń otaczającego osiedle Rogalińskiego Parku Krajobrazowego , widoczna z domu potęguje wrażenie bezpośredniego kontaktu z naturą.

Atrakcyjność nowopowstającego Osiedla Herbowego w Rogalinie, podnosi dostępność infrastruktury edukacyjnej. Na sąsiedniej ulicy znajdują się: przedszkole, sklepiki, szkoła, gimnazjum. Mieszkańcy oprócz otoczenia pięknej przyrody mają też dostęp do małych sklepików, kościoła, apteki, bankomatu, a w oddalonej o 3 km Mosinie, znajduje się bogato rozbudowana miejska inrastruktura.

Bezpieczeństwo dla zdrowia i życia zapewnia bliskość jednego z najlepszych szpitali wielospecjalistycznych, w Puszczykowie, odległym zaledwie o kilka kilometrów .

Rogalin jest też jedną z najatrakcyjniejszych miejscowości w Wielkopolsce pod względem turystycznym. Niedaleki spacer rodzinny i znajdziemy się w przepięknym otoczeniu Rogalińskiego Zespołu Pałacowo-Parkowego, gdzie w otoczeniu rogalińskich dębów można podziwiać imponujące piękno architektury pałacu.

Dla rodzinnych wycieczek rowerowych oraz wszelkich rodzajów aktywności fizycznej, panują w okolicy Osiedla Herbowego idealne warunki – przypałacowy park rozciąga się na obszarze 27 ha, blisko jest tez do niezwykle zielonych nadwarciańskich terenów.

Q plan osiedla

Źródło: Qubika Development

 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.