Podsumowanie Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu

11 września 2013
targi jesienPonad 120 wystawców, kilkaset inwestycji i tysiące zwiedzających - tak można podsumować Targi Mieszkań i Domów, które w miniony weekend odbywały się w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Jesień to dobra pora na kupowanie mieszkań - twierdzą deweloperzy. Dlatego też na jesiennych Targach można było zapoznać się z większością nieruchomościowych ofert w Poznaniu i okolicach. Impreza skupiła głównie deweloperów, nie brakowało także pośredników, doradców finansowych i mediów związanych z rynkiem nieruchomości. A przede wszystkim zwiedzających.
 
Odwiedzający mieli szeroki wybór - od działek, na których można samodzielnie postawić dom, przez gotowe budynki lub mieszkania. Tym razem wielu z nich dokładnie wiedziało czego szuka. Dużym zainteresowaniem cieszyły się lokale już gotowe lub takie, które zostaną oddane do użytku w najbliższych miesiącach.
 
Obecność na targach jest jednym z najstarszych i jak się okazuje całkiem skutecznych sposobów do zapoznania się z ofertą danego rynku. To również doskonała okazja do osobistego dialogu przedstawicieli spółek z potencjalnymi klientami.

Targi Mieszkań i Domów organizowane są przez warszawską firmę Nowy Adres, w tym roku odbyły się już drugi raz.

targi 700

 


Autor: KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.