Podsumowanie Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu

11 września 2013
targi jesienPonad 120 wystawców, kilkaset inwestycji i tysiące zwiedzających - tak można podsumować Targi Mieszkań i Domów, które w miniony weekend odbywały się w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 
Jesień to dobra pora na kupowanie mieszkań - twierdzą deweloperzy. Dlatego też na jesiennych Targach można było zapoznać się z większością nieruchomościowych ofert w Poznaniu i okolicach. Impreza skupiła głównie deweloperów, nie brakowało także pośredników, doradców finansowych i mediów związanych z rynkiem nieruchomości. A przede wszystkim zwiedzających.
 
Odwiedzający mieli szeroki wybór - od działek, na których można samodzielnie postawić dom, przez gotowe budynki lub mieszkania. Tym razem wielu z nich dokładnie wiedziało czego szuka. Dużym zainteresowaniem cieszyły się lokale już gotowe lub takie, które zostaną oddane do użytku w najbliższych miesiącach.
 
Obecność na targach jest jednym z najstarszych i jak się okazuje całkiem skutecznych sposobów do zapoznania się z ofertą danego rynku. To również doskonała okazja do osobistego dialogu przedstawicieli spółek z potencjalnymi klientami.

Targi Mieszkań i Domów organizowane są przez warszawską firmę Nowy Adres, w tym roku odbyły się już drugi raz.

targi 700

 


Autor: KupDOM

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.