Piękne i solidne podłogi Sensa

04 września 2013

boekjes tubPanele Sensa to solidny, niemiecki produkt. Charakteryzują się wysoką jakością materiału oraz precyzją wykonania. Swoją trwałość zawdzięczają nowoczesnej konstrukcji, wysokiej odporności na ścieranie i dużej gęstości płyty nośnej. Dzięki temu podłogi Sensa prezentują się doskonale nie tylko zaraz po zamontowaniu, ale utrzymują swój piękny wygląd przez długie lata.

 

To ważny fakt, o którym wiele osób zapomina – podłoga, jako inwestycja długoterminowa musi być trwała.

Nowoczesny zamek sensaLOC

Panele Sensa zostały wyposażone w zamek sensaLOC, który zapewnia solidne połączenie paneli zarówno na długim jak i na krótkim boku – zapewniając trwałość i stabilność podłogi. Dodatkowo układanie paneli z zamkiem SensaLOC jest szybkie i wygodne, dzięki czemu oszczędzamy czas i pieniądze.

W zgodzie z naturą

Wytwarzając panele Sensa rozważnie korzystamy z darów natury. Szanujemy zasady zarządzania zasobami leśnymi, co potwierdza certyfikat PEFC.
Wszystkie panele spełniają surowe wymogi kalifornijskich norm emisji CARB 2, a pod względem emisji formaldehydów z łatwością mieszczą się w klasie E1.

Piękne, modne wzory

Wzory paneli Sensa inspirowane są pięknem natury i najnowszymi trendami wystroju wnętrz. Do wyboru są między innymi: wspaniała kolekcja dębów, szerokie deski olejowane, klasyczny parkiet o subtelnym połysku, ale również odważne, wyraziste wzory i ciekawe, nowoczesne struktury. Panele Sensa pozwalają stworzyć oryginalne wnętrze pasujące do indywidualnego stylu i osobowości.

Zastosowania domowe i komercyjne

Wysoka trwałość, funkcjonalność i duży wybór wzorów sprawia, że podłogi Sensa są chętnie wykorzystywane nie tylko w domach i mieszkaniach prywatnych, ale również w budynkach użyteczności publicznej. Parametry techniczne sprawiają, że świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o intensywnym ruchu jak sklepy, biura i restauracje.

buro 00028 sElite s

Źródło: Nobless

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.