Zabierz aplikację Ataner na wakacje

19 lipca 2013

Ataner--aplikacja tubCoraz więcej osób korzysta z aplikacji w telefonie, by odnaleźć drogę, sprawdzić wiadomości czy zrelaksować się w świecie gier. Ataner, jako pierwszy w Poznaniu deweloper, przygotował dla swoich obecnych i przyszłych mieszkańców aplikację mobilną, która ułatwi załatwienie wielu spraw.

Dzięki bezpłatnej aplikacji na telefon czy tablet, można:

  • poznać aktualności z życia firmy i poszczególnych budynków
  • mieć zawsze pod ręką adresy i dane kontaktowe do administracji oraz biura sprzedaży mieszkań
  • obejrzeć aktualną ofertę sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz biur
  • obejrzeć zdjęcia poszczególnych inwestycji- tych, które już zbudowano oraz planowanych
  • zalogować się do swojego konta i sprawdzić saldo płatności czynszu
  • sprawdzić adresy budynków Atanera wraz z wyznaczeniem trasy dojazdu do nich
  • poznać aktualności i informacje na temat Galerii MM

Dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji Ataner możesz zawsze mieć te opcje na wyciągnięcie ręki – w swoim telefonie lub iPadzie. Śledź na bieżąco wydarzenia organizowane przez dewelopera, poznawaj sąsiadów i bierz udział w konkursach i eventach na osiedlu. W prosty sposób kontroluj płatność czynszu i sprawdź jak dojechać do znajomego, który mieszka w innym budynku Atanera.

Pobierz aplikację już teraz!

Android
iPhone

Ataner--aplikacja


Źródło: Ataner

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.