Zabierz aplikację Ataner na wakacje

19 lipca 2013

Ataner--aplikacja tubCoraz więcej osób korzysta z aplikacji w telefonie, by odnaleźć drogę, sprawdzić wiadomości czy zrelaksować się w świecie gier. Ataner, jako pierwszy w Poznaniu deweloper, przygotował dla swoich obecnych i przyszłych mieszkańców aplikację mobilną, która ułatwi załatwienie wielu spraw.

Dzięki bezpłatnej aplikacji na telefon czy tablet, można:

  • poznać aktualności z życia firmy i poszczególnych budynków
  • mieć zawsze pod ręką adresy i dane kontaktowe do administracji oraz biura sprzedaży mieszkań
  • obejrzeć aktualną ofertę sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz biur
  • obejrzeć zdjęcia poszczególnych inwestycji- tych, które już zbudowano oraz planowanych
  • zalogować się do swojego konta i sprawdzić saldo płatności czynszu
  • sprawdzić adresy budynków Atanera wraz z wyznaczeniem trasy dojazdu do nich
  • poznać aktualności i informacje na temat Galerii MM

Dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji Ataner możesz zawsze mieć te opcje na wyciągnięcie ręki – w swoim telefonie lub iPadzie. Śledź na bieżąco wydarzenia organizowane przez dewelopera, poznawaj sąsiadów i bierz udział w konkursach i eventach na osiedlu. W prosty sposób kontroluj płatność czynszu i sprawdź jak dojechać do znajomego, który mieszka w innym budynku Atanera.

Pobierz aplikację już teraz!

Android
iPhone

Ataner--aplikacja


Źródło: Ataner

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.