Zabierz aplikację Ataner na wakacje

19 lipca 2013

Ataner--aplikacja tubCoraz więcej osób korzysta z aplikacji w telefonie, by odnaleźć drogę, sprawdzić wiadomości czy zrelaksować się w świecie gier. Ataner, jako pierwszy w Poznaniu deweloper, przygotował dla swoich obecnych i przyszłych mieszkańców aplikację mobilną, która ułatwi załatwienie wielu spraw.

Dzięki bezpłatnej aplikacji na telefon czy tablet, można:

  • poznać aktualności z życia firmy i poszczególnych budynków
  • mieć zawsze pod ręką adresy i dane kontaktowe do administracji oraz biura sprzedaży mieszkań
  • obejrzeć aktualną ofertę sprzedaży i wynajmu mieszkań oraz biur
  • obejrzeć zdjęcia poszczególnych inwestycji- tych, które już zbudowano oraz planowanych
  • zalogować się do swojego konta i sprawdzić saldo płatności czynszu
  • sprawdzić adresy budynków Atanera wraz z wyznaczeniem trasy dojazdu do nich
  • poznać aktualności i informacje na temat Galerii MM

Dzięki prostej i intuicyjnej aplikacji Ataner możesz zawsze mieć te opcje na wyciągnięcie ręki – w swoim telefonie lub iPadzie. Śledź na bieżąco wydarzenia organizowane przez dewelopera, poznawaj sąsiadów i bierz udział w konkursach i eventach na osiedlu. W prosty sposób kontroluj płatność czynszu i sprawdź jak dojechać do znajomego, który mieszka w innym budynku Atanera.

Pobierz aplikację już teraz!

Android
iPhone

Ataner--aplikacja


Źródło: Ataner

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.