Mzuri - zarządzanie wynajmem mieszkań

11 czerwca 2013

mieszkanie1Mzuri jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę mieszkań lub lokali do wynajęcia. Działa w imieniu Właścicieli, którzy powierzyli im swoje nieruchomości przeznaczone na wynajem. Mają w ofercie mieszkania, domy, lokale użytkowe o różnej wielkości i w różnym standardzie wykończenia i wyposażenia.

Każdy potencjalny Najemca może znaleźć tu coś dla siebie.

Mzuri nie jest biurem nieruchomości, dlatego nie pobiera prowizji lub wynagrodzenia należnego pośrednikowi. Nie podpisuje też żadnej umowy pośrednictwa, ani nie pobiera z góry żadnych opłat.

Ich długie, 12-letnie doświadczenie zaowocowało wprowadzeniem procedur zabepieczających interesy zarówno Najemcy, jak i Właściciela. Podpisując umowę z Mzuri unikniesz większości błędów i nieporozumień typowych dla procesu najmu.

Autor: KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.