Mzuri - zarządzanie wynajmem mieszkań

11 czerwca 2013

mieszkanie1Mzuri jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę mieszkań lub lokali do wynajęcia. Działa w imieniu Właścicieli, którzy powierzyli im swoje nieruchomości przeznaczone na wynajem. Mają w ofercie mieszkania, domy, lokale użytkowe o różnej wielkości i w różnym standardzie wykończenia i wyposażenia.

Każdy potencjalny Najemca może znaleźć tu coś dla siebie.

Mzuri nie jest biurem nieruchomości, dlatego nie pobiera prowizji lub wynagrodzenia należnego pośrednikowi. Nie podpisuje też żadnej umowy pośrednictwa, ani nie pobiera z góry żadnych opłat.

Ich długie, 12-letnie doświadczenie zaowocowało wprowadzeniem procedur zabepieczających interesy zarówno Najemcy, jak i Właściciela. Podpisując umowę z Mzuri unikniesz większości błędów i nieporozumień typowych dla procesu najmu.

Autor: KupDOM

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.