Mzuri - zarządzanie wynajmem mieszkań

11 czerwca 2013

mieszkanie1Mzuri jest firmą zapewniającą kompleksową obsługę mieszkań lub lokali do wynajęcia. Działa w imieniu Właścicieli, którzy powierzyli im swoje nieruchomości przeznaczone na wynajem. Mają w ofercie mieszkania, domy, lokale użytkowe o różnej wielkości i w różnym standardzie wykończenia i wyposażenia.

Każdy potencjalny Najemca może znaleźć tu coś dla siebie.

Mzuri nie jest biurem nieruchomości, dlatego nie pobiera prowizji lub wynagrodzenia należnego pośrednikowi. Nie podpisuje też żadnej umowy pośrednictwa, ani nie pobiera z góry żadnych opłat.

Ich długie, 12-letnie doświadczenie zaowocowało wprowadzeniem procedur zabepieczających interesy zarówno Najemcy, jak i Właściciela. Podpisując umowę z Mzuri unikniesz większości błędów i nieporozumień typowych dla procesu najmu.

Autor: KupDOM

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.