Osiedle Lawendowe Pola już od 274.000zł brutto

11 czerwca 2013

lawendoweOsiedle Lawendowe Pola położone w Kórniku - Błażejewie to optymalnie zaprojektowany kompleks mieszkalny składający się z jedenastu budynków w zabudowie szeregowej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.

Wygodny i bezkolizyjny dojazd do Poznania ekspresową trasą Katowicką (ok. 20 minut) sprawia, iż Lawendowe Pola to idealna alternatywa dla mieszkań w zatłoczonym i zanieczyszczonym centrum miasta.

Komfortowe usytuowanie osiedla sprawia, ze jest to idealna okolica dla osób aktywnych, ceniących łatwy i szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych. Bliskość lasów i jezior stwarza doskonałe warunki dla rowerzystów, wędkarzy, Nordic - walkerów oraz amatorów sportów wodnych.

W pobliskim Kórniku znajduje się nowoczesne centrum sportowo - rekreacyjne OAZA oraz centrum tenisowe RODAN a także stadnina koni.

Autor: KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.