Osiedle Lawendowe Pola już od 274.000zł brutto

11 czerwca 2013

lawendoweOsiedle Lawendowe Pola położone w Kórniku - Błażejewie to optymalnie zaprojektowany kompleks mieszkalny składający się z jedenastu budynków w zabudowie szeregowej wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą.

Wygodny i bezkolizyjny dojazd do Poznania ekspresową trasą Katowicką (ok. 20 minut) sprawia, iż Lawendowe Pola to idealna alternatywa dla mieszkań w zatłoczonym i zanieczyszczonym centrum miasta.

Komfortowe usytuowanie osiedla sprawia, ze jest to idealna okolica dla osób aktywnych, ceniących łatwy i szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych. Bliskość lasów i jezior stwarza doskonałe warunki dla rowerzystów, wędkarzy, Nordic - walkerów oraz amatorów sportów wodnych.

W pobliskim Kórniku znajduje się nowoczesne centrum sportowo - rekreacyjne OAZA oraz centrum tenisowe RODAN a także stadnina koni.

Autor: KupDOM

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.