Nowe mieszkania obok Lasku Marcelińskiego

30 kwietnia 2013

Osiedle-Marcelin-3-etapx tubCoraz bardziej popularny poznański Grunwald staje się miejscem wielu nowych inwestycji. W sąsiedztwie Lasku Marcelińskiego firma Ataner buduje Osiedle Marcelin, którego mieszkańcy będą mogli korzystać z centrum sportowego czy odpocząć na placu z fontanną obok domu.

W sercu Grunwaldu, tuż obok Lasku Marcelińskiego, firma Ataner buduje Osiedle Marcelin. Na rozległym, ponad 4,5 – hektarowym terenie, powstaną łącznie cztery etapy osiedla z budynkami o różnych wysokościach, od 5 do 8 pięter. Dzięki temu całość będzie wyróżniać się ciekawą architekturą. Mieszkania będą funkcjonalne, przestronne i zaprojektowane tak, by każdy mógł urządzić je wedle własnych potrzeb. Każde z nich będzie posiadało duży balkon, na którym można stworzyć namiastkę ogrodu.

Znajdą się tu zarówno kawalerki, jak i większe mieszkania dla rodzin: dwu, trzy i czteropokojowe. Na pewno każdy nabywca znajdzie coś dla siebie. Na osiedlu można kupić także mieszkania urządzone „pod klucz". Można wprowadzić się do nich w każdej chwili, nie trzeba czekać miesiącami na odbiór, tak jak to zwykle ma miejsce, kiedy kupujemy mieszkanie od dewelopera. W trzecim etapie natomiast, który będzie oddany do użytku w połowie przyszłego roku, można jeszcze wybierać pomiędzy mieszkaniami o różnych wielkościach i stronach świata.

Znajdzie się tu także centrum sportowe z boiskiem, siłownią czy bilardem, dostępne tylko dla mieszkańców. Po pracy mieszkańcy będą więc mogli uprawiać sport czy zrelaksować się na placu z fontanną, bez konieczności oddalania się od swojego domu. W osiedlowych kawiarenkach natomiast będą mogli spotkać się z odwiedzającymi ich znajomymi czy poznać sąsiadów. Co więcej, deweloper dba o społeczność swoich mieszkańców i organizuje eventy na osiedlu a także konkursy na Facebooku – do wygrania jest zwrot miesięcznego czynszu. Może w nich wziąć udział każdy, kto posiada mieszkanie w jednym z obiektów wybudowanych przez dewelopera.

Osiedle-Marcelin-3-etapx


Redakcja KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.