Sukces sprzedaży Family House

19 marca 2013

family tub     Spółka Family House poinformowała, że tylko w miesiącu lutym 2013 roku sprzedała 30 mieszkań. Świadczy to o dużym zainteresowaniu inwestycjami firmy na trudnym rynku nieruchomości mimo, iż są one dopiero na etapie realizacji.

Największy udział w sprzedaży miała poznańska inwestycja TOPAZ, która zostanie zrealizowana w obrębie poznańskiej dzielnicy Górczyn, przy skrzyżowaniu ulicy Bosej z ulicą Myśliwską. Taka lokalizacja inwestycji pozwala na łatwą komunikację z centrum miasta. TOPAZ powstanie bowiem w pobliżu ul. Głogowskiej, niedaleko pętli tramwajowej i autobusowej. W budynku, znajdą się 94 mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o powierzchni od 22 do 54 m kw. Termin zakończenia inwestycji to marzec 2014r.

 

family

Zdjęcie: Family House
Redakcja KupDOM.com.pl

 

Zobacz także ...

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.