VILLA – pierwszy krok do mieszkania w Poznaniu

28 lutego 2013

villa aBudynek położony w Poznaniu, przy ul. Kosińskiego 21, w rewitalizowanej części dzielnicy Wilda, w bardzo dobrej, cichej lokalizacji.

 Małe funkcjonalne mieszkania, kawalerki z tarasami i ogrodem ok. 30m2 w cenie już od 164.000,00 złotych brutto, o powierzchni od 27m2 do 29 m2. Dwu pokojowe słoneczne mieszkania, z dużymi balkonami w cenie od 233.000,00 złotych brutto, o powierzchni od 38m2 do 50m2.

W budynku znajdować się będą również ładne, ciekawe, większe mieszkania, dwu poziomowe na V i VI piętrze.
Standard mieszkań podwyższony deweloperski:
- zastosowane wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe, (metalowa ościeżnica)
- pięciokomorowe okna z profilu deceuninck,
- bardzo wysoki poziom wykonania ścian, (nie wymagają dużych nakładów na wykończenie) zagruntowane białą emulsyjną farbą,
- dobrze wykonana posadzka betonowa, nie wymaga dodatkowych nakładów na wyrównywanie,

Budynek wyposażony w wysokiej klasy windę, od poziomu hali garażowej do dachu budynku. Na dachu budynku zlokalizowany taras rekreacyjny, dostępny dla mieszkańców.

Źródło: Villa sp. z o.o.

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.