Wyjątkowe oferty i rabaty na Targach Mieszkań i Domów

06 lutego 2013

Jeśli stoisz przed koniecznością zakupu nieruchomości – nie czekaj, jest to najlepsza okazja aby teraz podjąć decyzję o wyborze swojego lokum. Już 16-17 lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej odbędzie się już 11. edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Wielu wystawców zachęca do odwiedzin własnych stoisk, przygotowując specjalne oferty targowe które będą dostępne tylko podczas weekendu targowego.
Swoją obecność na targach zapowiedziało już ponad 100 wystawców, deweloperzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe" przygotowali atrakcyjne propozycje min. firma Agrobex przygotowała ofertę rabatową 4% na zakup nieruchomości w wybranej lokalizacji, Przedsiębiorstwo Grzegorczyk oferuje rabaty od 10% do 15% na zakup działek w określonych lokalizacjach. Ponadto rabaty przygotowały min. firmy BRE.locum, KM Building, Masterm Investment, Wechta, Qubika Development, Family House, PWD i wielu innych.
Organizator, tradycyjnie zatroszczył się o bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Poznań i okolice, wiosna 2013" gdzie można zapoznać się z ofertą dostępnych na rynku wielkopolskim inwestycji mieszkaniowych oraz skorzystać z poradnika „Jak kupić mieszkanie", w którym szczegółowo opisano jak bezproblemowo przejść przez etap zakupu mieszkania. Tradycyjnie na terenie targów odbędzie się cykl prelekcji i porad przygotowany przez specjalistów lokalnego rynku nieruchomości.
Osoby które zamierzają wybrać się na targi z dziećmi, mogą skorzystać z przygotowanego przez organizatora targów oraz firmę Animacje dla dzieci bezpłatnego placu zabaw.
Sponsorem Głównym Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu została firma Family House, sponsorami są też firmy Ataner i PBG Erigo. Patronat Honorowy objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Miasto Poznań, Polski Związek Firm Deweloperskich i.in.
Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.