Wyjątkowe oferty i rabaty na Targach Mieszkań i Domów

06 lutego 2013

Jeśli stoisz przed koniecznością zakupu nieruchomości – nie czekaj, jest to najlepsza okazja aby teraz podjąć decyzję o wyborze swojego lokum. Już 16-17 lutego w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej odbędzie się już 11. edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl. Wielu wystawców zachęca do odwiedzin własnych stoisk, przygotowując specjalne oferty targowe które będą dostępne tylko podczas weekendu targowego.
Swoją obecność na targach zapowiedziało już ponad 100 wystawców, deweloperzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe" przygotowali atrakcyjne propozycje min. firma Agrobex przygotowała ofertę rabatową 4% na zakup nieruchomości w wybranej lokalizacji, Przedsiębiorstwo Grzegorczyk oferuje rabaty od 10% do 15% na zakup działek w określonych lokalizacjach. Ponadto rabaty przygotowały min. firmy BRE.locum, KM Building, Masterm Investment, Wechta, Qubika Development, Family House, PWD i wielu innych.
Organizator, tradycyjnie zatroszczył się o bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Poznań i okolice, wiosna 2013" gdzie można zapoznać się z ofertą dostępnych na rynku wielkopolskim inwestycji mieszkaniowych oraz skorzystać z poradnika „Jak kupić mieszkanie", w którym szczegółowo opisano jak bezproblemowo przejść przez etap zakupu mieszkania. Tradycyjnie na terenie targów odbędzie się cykl prelekcji i porad przygotowany przez specjalistów lokalnego rynku nieruchomości.
Osoby które zamierzają wybrać się na targi z dziećmi, mogą skorzystać z przygotowanego przez organizatora targów oraz firmę Animacje dla dzieci bezpłatnego placu zabaw.
Sponsorem Głównym Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu została firma Family House, sponsorami są też firmy Ataner i PBG Erigo. Patronat Honorowy objęło Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Miasto Poznań, Polski Związek Firm Deweloperskich i.in.
Więcej informacji na www.targi.nowyadres.pl

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.