Centrum sportowe na osiedlu Marcelin

10 grudnia 2012

centrum sportowe ataner marcelin mini001   Zdajemy sobie sprawę z tego, że sport i zdrowie są ważnym elementem naszego życia. Jeżeli zdecydujemy się na zakup mieszkania w odpowiedniej lokalizacji, możemy być pewni, że te atrakcje będą na nas czekać.

   Zwolennicy aktywnego wypoczynku coraz częściej decydują się na zakup mieszkania w okolicy, która jest nie tylko „zielona”, ale też oferuje dodatkowe sportowe udogodnienia. Coraz więcej deweloperów oferuje swoim klientom specjalne atrakcje. Ochrona, recepcja i monitoring to już standard na nowych osiedlach, dlatego firmy muszą proponować nowe rozwiązania podnoszące komfort mieszkania. Może być nim na przykład centrum sportowe. Któż nie chciałby po pracy popływać w basenie czy pograć w tenisa bez konieczności jeżdżenia na drugi koniec miasta? I to za darmo, bowiem w przypadku centrów sportowych na osiedlach niewielka opłata za korzystanie z nich jest wliczona do czynszu – każdy mieszkaniec może kilka razy w miesiącu uprawiać sport. Takie centrum sportowe zostało otwarte w zeszłym tygodniu na Osiedlu Marcelin budowanym tuż obok Lasku Marcelińskiego na poznańskim Grunwaldzie przez firmę Ataner. W tej okolicy brakuje sali sportowej czy boiska, dlatego mieszkańcy cieszą się, że będą je widzieć ze swojego okna. W centrum sportowym dla mieszkańców przygotowano siłownię, salę do aerobiku, salę gimnastyczną, pokój gier (gdzie znajdą się piłkarzyki itp.) oraz pokój zabaw dla dzieci. Na otwarcie przybyły przede wszystkim dzieci, które chętnie korzystały z pokoju zabaw dla najmłodszych oraz pokoju gier, w którym mogły grać w piłkarzyki, lub popularnego cymbergaja. Podobny obiekt jest już w innym miejscu wybudowanym przez Ataner – na Osiedlu Polanka. Cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców. Mogą oni nie tylko spędzić tam miło czas i się zrelaksować, ale też poznać swoich sąsiadów.
   W ramach swojego czynszu mieszkańcy mogą korzystać z basenu, kortów tenisowych, sal gimnastycznych, boisk na świeżym powietrzu i innych atrakcji, także dla najmłodszych, bowiem w każdym z obiektów mieści się kącik dla dzieci. Co więcej, atrakcje dostępne są wyłącznie dla mieszkańców, nie może wejść tam nikt z zewnątrz, co podnosi atrakcyjność i bezpieczeństwo obiektu.

centrum sportowe ataner marcelin001

Źródło: Animade

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.