Targi Dom Mieszkanie Wnętrze - kolportaż KupDOM

05 października 2012

targi_dmw_kolportaz_artmini01     W najbliższy weekend, 6-7 października, w Hali Arena odbędą się Targi Dom Mieszkanie Wnętrze. Przed Areną będzie można otrzymać najnowsze wydanie naszego tygodnika.

 

     Na targach swoje stoiska będą mieli deweloperzy, banki i instytucje finansowe oraz firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. Organizatorzy oraz wystawcy przygotowali dla zwiedzających liczne konkursy oraz promocje.

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33
6-7 października, godz: 10-17

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.