Targi Dom Mieszkanie Wnętrze - kolportaż KupDOM

05 października 2012

targi_dmw_kolportaz_artmini01     W najbliższy weekend, 6-7 października, w Hali Arena odbędą się Targi Dom Mieszkanie Wnętrze. Przed Areną będzie można otrzymać najnowsze wydanie naszego tygodnika.

 

     Na targach swoje stoiska będą mieli deweloperzy, banki i instytucje finansowe oraz firmy zajmujące się wyposażeniem wnętrz. Organizatorzy oraz wystawcy przygotowali dla zwiedzających liczne konkursy oraz promocje.

Targi Dom Mieszkanie Wnętrze
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33
6-7 października, godz: 10-17

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.