Konkurs "Moje mieszkanie" Dom-Eko rozstrzygnięty!

02 października 2012

dom_eko_mini_art_konkurs

     Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w naszym konkursie.

     
     
     
     
     Mamy ogromną nadzieję, że już wkrótce wszystkie opisane w pracach konkursowych marzenia spełnią się! A tym, którzy są już szczęśliwymi posiadaczami mieszkania - gratulujemy, że potrafili dostrzec w codziennym otoczeniu wartość jaką jest własne miejsce na ziemi.
     Lista zwycięzców na stronie konkursowej:

Źródło: Dom-Eko

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.