Osiedle Marcelin idealne dla dzieci

06 czerwca 2012

Dzien_dziecka_ataner

     Jeśli w naszej rodzinie są dzieci, wybierając mieszkanie musimy kierować się nie tylko takimi czynnikami jak cena czy lokalizacja, ale także bliskość przedszkola, bezpieczeństwo i obecność placu zabaw na osiedlu.

     Coraz więcej inwestycji powstaje z myślą o rodzinach z dziećmi. To głównie dla nich budowane są kąciki zabaw, sadzone kwiaty i instalowane kamery monitoringu. Każdy rodzic dobrze wie, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa nie tylko w mieszkaniu, ale też w najbliższym otoczeniu. Każdy chce, by jego dzieci mogły swobodnie się bawić.
     Taką swobodę dzieciaki i ich rodzice na pewno poczują na osiedlu Marcelin budowanym na Grunwaldzie przez Ataner. Znajdą się tam mieszkania o różnorodnych metrażach, od 30 – metrowych kawalerek, poprzez dwu i trzypokojowe aż do większych o powierzchni nawet do 100 metrów kwadratowych, a więc każdy będzie mógł wybrać coś dla siebie. Każde mieszkanie będzie miało balkon, aby mieszkańcy mogli cieszyć się widokiem i zapachem zieleni położonego tuż obok Lasku Marcelińskiego, do którego można wybrać się na spacer z dzieckiem. Ataner-Dzie_Dziecka


     Po pracy będzie można odpocząć przy placu z fontanną, gdzie powstaną także kawiarenki, a więc gdy zaskoczy nas wizyta znajomych, będziemy mogli zaprosić ich na kawę bez konieczności dojazdu do centrum. Na Osiedlu Marcelin znajdzie się również centrum sportowe z boiskiem, siłownią i bilardem, dostępne tylko dla mieszkańców. W drugim etapie osiedla, w którym zamieszkać można już za kilka tygodni, zostało jeszcze kilka wolnych mieszkań.


     Ale to nie wszystko w kwestii dbania o potrzeby mieszkańców. Wielu deweloperów organizuje także specjalne wydarzenia dla dzieci. Z okazji Dnia Dziecka dla swoich najmłodszych mieszkańców Ataner przygotował specjalny festyn. Na osiedlu Batorego dzieci mogły pobawić się w towarzystwie klaunów, zobaczyć pokazy baniek mydlanych w rozmiarze XXL, wziąć udział w konkursach, zrobić balonowe zwierzątka czy pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni. Była to także dobra okazja dla rodziców by poznać swoich sąsiadów i poczuć więź z miejscem, w którym mieszkają. Można było w przyjemny i rodzinny sposób spędzić czas, bez konieczności dojazdu do centrum, gdzie odbywała się większość imprez z okazji Dnia Dziecka, bowiem mieszkańcy mieli swoją własną tuż pod domem.
- Uważamy, że zadowolenie naszych mieszkańców jest kluczową wartością. Dlatego staramy się im zapewnić nie tylko komfortowe mieszkania, ale też dodatkowe rozrywki na osiedlu – mówi Przemysław Czamański, kierownik marketingu firmy Ataner.
To zadowolenie było widać w piątkowe popłudnie na twarzach nie tylko dzieci, ale też ich rodziców.
- Cieszę się, że możemy fajnie spędzić czas z córką. Na pewno takie imprezy integrują i są potrzebne - mówi pani Kasia mieszkająca na osiedlu Batorego.


     Dzień Dziecka na osiedlu to dobry przykład tego, jak deweloper dba o swoich mieszkańców, zapewniając im nie tylko mieszkania w wysokim standardzie, ale też atrakcje, które uprzyjemniają mieszkanie w danym miejscu.

Marcelin_3_etap

Źródło: www.ataner.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.