Klienci deweloperów szukają promocji

18 kwietnia 2012

Neocity_Intenso_1_Small

     Firmy deweloperskie mierzą się obecnie z sytuacją, w której wielu z potencjalnych klientów boryka się z trudnościami w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Pomysłem na rozwiązanie tej sytuacji, oprócz oferowania pomocy doradców finansowych, są okresowe oferty specjalne. Firma deweloperska Neocity wdrożyła właśnie taką propozycję na osiedlu Intenso w Warszawie.

     Promocja na osiedlu Intenso, które powstaje na warszawskiej Woli, dotyczy pięciu mieszkań trzypokojowych. W ramach obniżki możliwe Neocity_Intenso_2_Smalljest nabycie lokali o wielkości od 58 do 66 m2, tańszych nawet o 34 tys. zł. Oferta specjalna na osiedlu Intenso obowiązuje do końca kwietnia.O potrzebie wprowadzania ciekawych promocji dla Klientów mówi Dyrektor Zarządzający Neocity:

     W związku z sytuacją, w której wielu potencjalnych Klientów ma trudności z uzyskaniem kredytowania nieruchomości, staramy się wychodzić im naprzeciw. Ofertę kierujemy szczególnie do osób, które z powodu zaostrzenia polityki kredytowej musiały zrezygnować z kupna mieszkania trzypokojowego na rzecz dwupokojowego. Chcemy dać szansę młodym ludziom na zakup większej nieruchomości, która w dłuższej perspektywie jest bardziej opłacalna, niż ewentualna późniejsza zamiana i zaciąganie nowego kredytu po kilku latach. Nie wydaje nam się, aby obecna tendencja kupowania lokali kompaktowych była korzystnym i długotrwałym zjawiskiem. Liczymy, że osoby, które wahają się pomiędzy kilkoma propozycjami, zdecydują się na zakup mieszkań w inwestycji o dobrym standardzie, a zarazem rozsądnej cenie - komentuje Dror Dory Kerem, Dyrektor Zarządzający Neocity.

     Osiedle Intenso powstaje na ulicy Ordona na Woli, w odległości 5 minut jazdy od centrum miasta, z którym możliwe będzie połączenie ulicami Kasprzaka oraz Wolską. Lokalizacja inwestycji zapewnia przyszłym mieszkańcom bardzo dobrze rozwiniętą pobliską infrastrukturę, gwarantującą bliskość przychodni medycznych, aptek, przedszkoli oraz szkół. W najbliższej okolicy znajdują się również liczne centra handlowe, w tym Blue City, Wola Park oraz Reduta.Więcej szczegółów na temat inwestycji, a także pełną ofertę dewelopera, można znaleźć na stronie www.neocity.com.pl.

     Neocity Polska to powstały w 2006 roku polski oddział renomowanej Neocity Group, która realizuje swoje inwestycje w wielu Europejskich krajach. Spółka zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji, począwszy od etapu zakupu gruntów, kończąc na zarządzaniu nieruchomością do czasu założenia wspólnoty mieszkaniowej.

Źródło: www.neocity.com.pl

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.