Otwarcie Galerii Drzwi i Podłóg Bychawski i Syn s.c.

11 kwietnia 2012

212

     W Poznaniu przy ul. Obornickiej 337  2 marca 2012 roku nastąpiło  uroczyste otwarcie Galerii Drzwi i Podłóg Bychawski i Syn s.c. Galeria jest owocem zebranych doświadczeń z 15 lat działalności w zakresie montażu drzwi i podłóg.

     Oddajemy do Państwa dyspozycji obiekt o powierzchni 250 m2,  w którym znajdą Państwo ofertę wiodących producentów polskich jak też zagranicznych.

     Oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne takich firm jak  PORTA, POL-SKONE171 , DRE, VERTE, VASCO, CAL, BORYSZEW oraz drzwi dla najbardziej wymagających klientów NATURA DRZWI produkowane na indywidualne zamówienie . Konstrukcję stanowi tarcica olchowa lub dębowa, do dyspozycji mamy 99 wzorów fornirów naturalnych i modyfikowanych. Teraz mogą Państwo mieć drzwi wykonane na podstawie indywidualnego projektu jedyne i niepowtarzalne .

     Klamki , kołatki, odbojniki systemy wentylacji takich producentów jak MANITAL , MANDELI , FUTURA , PRESTIGE COLLECTION , DOMINO , VDS , AXA zadowolą najbardziej wymagających klientów .

     Podłogi laminowane firm ARBITON ,EGGER, PERGO w ogromnej ilości kolorów jak też we wszystkich klasach odporności na ścieranie od AC-3 do AC-6. Nasze panele można ułożyć w sypialni jak też w pomieszczeniach użyteczności publicznej o bardzo dużym natężeniu ruchu. Do wszystkich tak popularnych paneli oferujemy listwy przyścienne jak też cały zestaw mat izolujących i wyciszających.

216     Oferta podłóg drewnianych z drewna rodzimego jak też coraz bardziej popularnych egzotyków liczy kilkadziesiąt wzorów i kolorów w różnych wykończeniach lakierowane , olejowane jak też poddana obróbce termicznej. Wiodący producenci tacy jak ARBITON , BARLINEK , TERKETT , TAMEX , WICANDERS, IPOWOOD zapewniają najwyższą jakość produktu.

     NOWOŚĆ tarasy z konglomeratu 60 % drewna z domieszką żywic firm ARBITON, PLASTIVAN ,idealne na polskie warunki klimatyczne nie wymagają żadnej konserwacji !!! co znacznie obniża koszty użytkowania.!!!

     Osobną ofertę stanowią schody drewniane w wielu ciekawych wzorach i kolorach.Nasze autoryzowane ekipy montażowe dokonają sprawnie montażu drzwi, podłóg i tarasów. Wcześniej dokonamy pomiarów otworów w przypadku drzwi jak też pomiaru powierzchni, wilgotności i twardości betonu w przypadku podłóg i tarasów. Na nasze usługi udzielamy od 12 – 60 miesięcy gwarancji.!!!!!

Źródło:

GALERIA DRZWI i PODŁÓG
Bychawski i Syn     
POZNAŃ ul, Obornicka 337
Tel. 61 841 00 24

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.