Sonata i Etiuda w Osadzie Leśnej Ruczaj – premiera na targach 3-4 marzec

28 lutego 2012
www_etiuda-A_03-kopia1

     Osadę Leśną Ruczaj tworzą domy jednorodzinne o powierzchni od 82 do 127 metrów kw. Dotychczas w sprzedaży były trzy znane już rodzaje domów typu Atrium, Erem i Piano. Od marca Linea poszerza ofertę o dwa nowe typy domów - Sonatę i Etiudę. Projektanci firmy mają nadzieję, że dzięki ciekawej architekturze, sprawdzonym rozwiązaniom, a takżeprzystępnej cenie nowe domy typu Sonata i Etiuda szybko znajdą nabywców.

     Sonata to dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 102m2 ze spadzistym dachem. W ramach funkcji otrzymamy powierzchnię, w której zmieścimy nawet do 6 pokoi. Standardowy projekt zawierać będzie wersje 4 i 5 pokojowe. Zespół domów zbudowany zostanie łańcuchowo. Oznacza to ściany domów nie będą się stykały, co gwarantuje komfort mieszkania  porównywalny z domem wolnostojącym. Powierzchnie działek będą oscylowały pomiędzy 250 a 300m2, co da powierzchnię samego ogrodu rzędu 150-200m2. Na uwagę zasługuje również szerokie otwarcie widokowe domu na ogród.

     Z kolei Etiuda to dom parterowy zbudowany w systemie atrialnym. Powierzchnia użytkowa w zależności od typu to od 98 lub 105m2. Program funkcjonalny obejmuje 4 wygodne pokoje lub wariant 5 pokojowy /w ramach innego układu ścianek działowych/. Poprzez sonata-A-960zastosowanie systemu atrialnego zespołu domów, przestrzeń ogrodu - dostępna z większości pokoi, gwarantuje intymność i spokój. Powierzchnie działek będą miały 250-270m2. Cena porównywalna z budynkiem typu Sonata stanowić będzie alternatywę dla osób ceniących sobie walory domu jednopoziomowego.

     Więcej informacji o nowych projektach będzie można uzyskać na rozpoczynających się w najbliższą sobotę targach nieruchomości. Przedstawiciele Linei czekać będą na zwiedzających na stoisku G-7.

     Kompleks nowoczesnych domów jakim jest Osada Leśna Ruczaj to nowa inwestycja firmy Linea, powstająca w Dopiewcu. Inwestycja jest kontynuacją realizowanej od 10 lat Osady Leśnej w Dąbrówce. W pierwszym etapie w Osadzie Leśnej Ruczaj powstanie 35 domów. Lokalizacja nowych terenów inwestycyjnych sąsiaduje podobnie jak Dąbrówka z lasem Zakrzewskim i oddalona jest od Osady Leśnej o około 1,5 km. Nowa Osada Leśna Ruczaj , jest nowym, indywidualnym projektem planistycznym, powiązanym jednak z Dąbrówką i jej infrastrukturą i usługami.

     Atrakcyjność realizowanych przez Linea Osady Leśnej Ruczaj w Dopiewcu oraz osiedla w Dąbrówce dodatkowo wzrosła po oddaniu kilka tygodni temu do użytku zachodniej obwodnicy Poznaniu, będącej fragmentem drogi S11. Łatwy dojazd do Poznania i podpoznańskich miejscowości oraz infrastruktura z centrum handlowym, szkołą i kościołem znacząco podnoszą atrakcyjność oferty Linei w Dąbrówce i Dopiewcu.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.