Otwieramy sezon targowy w Poznaniu!

21 lutego 2012

nowy_adres_logo1

     Nie ma lepszego miejsca na poszukiwanie mieszkania niż targi nieruchomościowe:w jednym miejscu i czasie można zapoznać się z pełną ofertą rynku, dowiedzieć się wszystkiego o interesującej nas inwestycji, a nawet podpisać umowę rezerwacyjną. Już 3. i 4. marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 9. edycja Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl.

     Początek 2012 roku to znakomity moment na mieszkaniowe zakupy - w ofercie deweloperów w największych polskich miastach jest blisko 48 tys. mieszkań. To rekordowa liczba: jeszcze nigdy wybór nowych mieszkań nie był tak szeroki. Dodatkowo wielu wystawców na naszych targach deklaruje gotowość do negocjacji cenowych - zapowiada Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

     Już 3. i 4. marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich przy ul. Głogowskiej 14 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Poznania i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę. Aby jeszcze bardziej zaoszczędzić czas, organizatorzy przygotowali specjalną wielkoformatową mapę, na której będą zaznaczone inwestycje wszystkich obecnych na targach deweloperów, co znacznie ułatwi uczestnikom targów selekcję stoisk.

      W imprezie weźmie udział ponad 120 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe”Targi_Mieszka_i_Domw_w_Poznaniu przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Agencja Inwestycyjna, Family House, Kalbud Deweloper, Novum Plus i wielu innych.

     Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych poznańskich deweloperów - stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Agrobex, Ataner, Budimex Nieruchomości, Family House, Nickel Development, PBG Erigo, Trust, UWI Inwestycje i wielu innych. Nie zabraknie również debiutantów – warto odwiedzić stoiska takich firm jak Asma Nieruchomości, Marcopolo Development, MAR-GUT, RGR Developer czy Terra Promessa Perfecta. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będą prezentować na targach m.in. Dombud, KM Building, SMBDJ Ławica Zachód, Vastbouw Poznań i in.

     Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach będą miały takie agencje nieruchomości, jak Frascati Nieruchomości, Metrohouse Partnerzy, Nieruchomości Tamara Szczygieł, PERADO Nieruchomości i in.

     Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich Euro Bank, PKO Bank Polski, Home Broker i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

     Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji Mieszkaniowych – Poznań i okolice, wiosna 2012". Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji.

     Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Guga Studio przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.Sponsorem Głównym Targów Mieszkań i Domów w Poznaniu jest firma Family House; Sponsorami są również Ataner oraz PBG Erigo. Wśród Patronów Honorowych znajdują się m.in. Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej, Miasto Poznań, Polski Związek Firm Deweloperskich i in.

Targi Mieszkań i Domów - Poznań, marzec
sobota 3 marca
godzina temat/ prelegent
11.30-12.30 Dlaczego warto podejść do kredytu hipotecznego w kompleksowy sposób. Temat przygotowany przez specjalistów Euro Banku.
12.30-13.30 Koszty utrzymania mieszkań a wartość lokalu - praktyczne porady dla kupujących. Jarosława Ejsymont, WSPON, Maciej Wełnicki, Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o.
13.30-14.30 Jak będzie wyglądał rynek nieruchomości w Poznaniu w 2012 roku. Temat przygotowany przez specjalistów firmy Home Broker
14.30-15.30 Ochrona interesów nabywców mieszkań w świetle ustawy deweloperskiej. Olga Bystrzycka, Agata Ziarkowska - URBANO biuro dokumentacji projektów deweloperskichniedziela 4 marca
11.30-12.30 Ochrona interesów nabywców mieszkań w świetle ustawy deweloperskiej. Olga Bystrzycka, Agata Ziarkowska - URBANO biuro dokumentacji projektów deweloperskich

12.30-13.30 Jak będzie wyglądał rynek nieruchomości w Poznaniu w 2012 roku. Temat przygotowany przez specjalistów firmy Home Broker
13.30-14.30 Koszty utrzymania mieszkań a wartość lokalu - praktyczne porady dla kupujących. Jarosława Ejsymont, WSPON, Maciej Wełnicki, Nieruchomości Wielkopolski Sp. z o.o.
14.30-15.30

Dlaczego warto podejść do kredytu hipotecznego w kompleksowy sposób. Temat przygotowany przez specjalistów Euro Banku.

Źródło: Nowy Adres S.A.

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.