Wiosenne Nowości Targowe

10 lutego 2012

źródło: nowyadres.pl     Pod takim hasłem przewodnim odbędą się kolejne Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w dniach 3-4 marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to wyjątkowa okazja dla wszystkich tych, którzy są zainteresowanych zakupem nowej nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Zamiast długich wycieczek, po remontowanym i rozkopanym Poznaniu, do biur sprzedaży deweloperów, w czasie targów w jednym miejscu, hali MTP, będzie można wybrać i kupić wymarzone lokum.

 

     Wystawcy przygotują wiele ciekawych ofert sprzedaży po promocyjnych cenach - specjalnie dla klientów targowych! Jest to niewątpliwie ciekawy wyróżnik w stosunku do innych konkurencyjnych imprez branżowych starających się tylko zaprezentować wystawców.

     Jak co roku KupDOM jest jednym z patronów medialnych tej imprezy. Z tej okazji przygotowujemy dla Państwa wydanie specjalne naszego tygodnika kolportowane na terenie MTP, miasta Poznania i okolic. Będzie ono zawierać specjalną ofertę deweloperów prezentowaną na targach. Zapraszamy do udziału w imprezie i odwiedzin naszego stoiska na miejscu.

Źródło:
KupDOM

 

Zobacz także ...

fotZa oknem melancholijny widok:miasto spowite mleczną aurą. Czyż to nie wygląda pięknie? Zanim rozpłyniemy się jednak w zachwytach, warto zdać sobie sprawę z tego, że ta mglista przesłona to może być również… smog.

Więcej …
 

fotJeśli zaczynasz spędzać wieczory przy kominku z kubkiem gorącej herbaty w dłoniach, to znak, że przyszła zima. Wystarczy wyjrzeć przez okno, aby przekonać się, że na zewnątrz zrobiło się biało. Śnieg to niewątpliwie piękny atrybut tej pory roku, a więc czekamy na niego z utęsknieniem.

Więcej …
 

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.