Wiosenne Nowości Targowe

10 lutego 2012

źródło: nowyadres.pl     Pod takim hasłem przewodnim odbędą się kolejne Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w dniach 3-4 marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to wyjątkowa okazja dla wszystkich tych, którzy są zainteresowanych zakupem nowej nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Zamiast długich wycieczek, po remontowanym i rozkopanym Poznaniu, do biur sprzedaży deweloperów, w czasie targów w jednym miejscu, hali MTP, będzie można wybrać i kupić wymarzone lokum.

 

     Wystawcy przygotują wiele ciekawych ofert sprzedaży po promocyjnych cenach - specjalnie dla klientów targowych! Jest to niewątpliwie ciekawy wyróżnik w stosunku do innych konkurencyjnych imprez branżowych starających się tylko zaprezentować wystawców.

     Jak co roku KupDOM jest jednym z patronów medialnych tej imprezy. Z tej okazji przygotowujemy dla Państwa wydanie specjalne naszego tygodnika kolportowane na terenie MTP, miasta Poznania i okolic. Będzie ono zawierać specjalną ofertę deweloperów prezentowaną na targach. Zapraszamy do udziału w imprezie i odwiedzin naszego stoiska na miejscu.

Źródło:
KupDOM

 

Zobacz także ...

fotJesień to dobry czas na przeprowadzenie prac porządkowych w ogrodzie i przygotowanie zielonej przestrzeni do nadchodzącej zimy. Nawożenie i przesadzanie roślin, nowe nasadzenia, spulchnienie oraz odchwaszczenie gleby – przy tych działaniach nie obędzie się bez wykorzystania narzędzi, takich jak szpadel czy motyka. Z dobrymi akcesoriami praca w ogrodzie może być prawdziwą przyjemnością!

Więcej …
 

 

 

Więcej …
 

fotOlej, lakierobejca czy impregnat? O tym, jaki produkt wykorzystać do renowacji drewna w ogrodzie decyduje kilka czynników. Dobre dopasowanie wyrobu do zadania sprawi, że prace przebiegną szybko, a my będziemy mogli w pełni cieszyć się pięknym wyglądem drewnianych mebli, które dzięki naszym działaniom zyskają nowe życie.

Więcej …
 

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.