Wiosenne Nowości Targowe

10 lutego 2012

źródło: nowyadres.pl     Pod takim hasłem przewodnim odbędą się kolejne Targi Mieszkań i Domów nowyadres.pl w dniach 3-4 marca w hali nr 3 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Będzie to wyjątkowa okazja dla wszystkich tych, którzy są zainteresowanych zakupem nowej nieruchomości w Poznaniu i okolicach. Zamiast długich wycieczek, po remontowanym i rozkopanym Poznaniu, do biur sprzedaży deweloperów, w czasie targów w jednym miejscu, hali MTP, będzie można wybrać i kupić wymarzone lokum.

 

     Wystawcy przygotują wiele ciekawych ofert sprzedaży po promocyjnych cenach - specjalnie dla klientów targowych! Jest to niewątpliwie ciekawy wyróżnik w stosunku do innych konkurencyjnych imprez branżowych starających się tylko zaprezentować wystawców.

     Jak co roku KupDOM jest jednym z patronów medialnych tej imprezy. Z tej okazji przygotowujemy dla Państwa wydanie specjalne naszego tygodnika kolportowane na terenie MTP, miasta Poznania i okolic. Będzie ono zawierać specjalną ofertę deweloperów prezentowaną na targach. Zapraszamy do udziału w imprezie i odwiedzin naszego stoiska na miejscu.

Źródło:
KupDOM

 

Zobacz także ...

 

Przygotuj się na zmiany – zacznij od mieszkania

Po latach kolejnych rekordów na rynku mieszkaniowym klienci z nadzieją spoglądają w 2018 r. i czekają na spadek cen. Pewne jest, że zmiany na rynku nastąpią, jednak czy na tyle rewolucyjne, żeby znacząco poprawić sytuację kupujących?

Więcej …
 

Czy po niezliczonej liczbie rekordów sprzedaży nadejdzie ochłodzenie na rynku mieszkaniowym? Jeżeli bralibyśmy pod uwagę tylko zbliżające się Targi Mieszkań i Domów, to zdecydowanie nie należy spodziewać się takiego scenariusza. Nowy Adres SA, organizator imprezy, zapowiada, że będą to jeszcze większe targi niż wiosną tego roku.

Więcej …
 

SILVA to inwestycja w spokojnej dzielnicy, przy ul. Żorskiej 37 w Poznaniu, otoczona zabytkowym ceglanym murem. Wyjątkowy  klimat tego miejsca tworzy 11 kameralnych 2-piętrowych miejskich ECO VILLI w pobliżu stawu i starodrzewia. Windy, funkcjonalne rozkłady wnętrz, duże przeszklone balkony czy przestronne tarasy na ostatnich piętrach stanowią o atrakcyjności lokali.

 

Więcej …
 

Poznań, ul. Jasielska

W Poznaniu przy ulicy Jasielskiej (Podolany) powstają mieszkania z balkonami o powierzchni od 49 do 68 m² zlokalizowane w nowoczesnych i eleganckich domach wielorodzinnych. Dodatkowo w budynkach znajdować się będą windy, garaże oraz hale garażowe.

Więcej …

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz politykę prywatności.

Rozumiem i akceptuję.
Prawo telekomunikacyjne.